6:2
0:1
- : -

FbŠ Bohemians C Jesenice - OpenCamps Tatran Střešovice C 7:5
11. Patrik Zahradník, 13. Dominik Bohuslav, 20. Dominik Bohuslav, 20. Jan Ješetický, 22. Jakub Oriniak, 24. Oldřich Pliska, 24. Jan Sýkora - 2. Jakub Nejedlý, 6. Ondřej Sihelský, 17. Lukáš Petržilka, 21. Vítek Pištěk, 35. Ondřej Sihelský; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Filip Bollardt; vyloučení: 1:3 + Vítek Pištěk 5; využití: 3:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - Adam Mára ?; po třetinách: 1:2, 6:2, 0:1;
36:00
34:58
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Ondřej Sihelský, asistoval Marek Benda (7:5).
33:50
Ovšem záhy nám své HČJ ukázal Smejkal a v samostatném úniku loboval brankáře, jeho pokus však skončil pouze na břevně tatranské branky.
33:30
Čas 9:30 a III. třetina je stále bez branek.
33:05
Je vidět, že Eyem teprve zastřeluje svou druhou florbalku. Ze středu hřiště totiž nezvládl vměstnat balónek pod horní tyč.
32:51
Objímání Pištěka bylo odměněno volným úderem.
32:04
Efektivní přeskok mantinelu zvládl i jeden z arbitrů dnešního utkání, konkrétně Filip Bollard.
31:45
Timeout OpenCamps Tatran Střešovice C
31:45
Po ostřejším zákroku situaci vyřešil hostující trenér, který si vybral oddechový čast a uklidnil tak dění na palubovce.
30:23
Po chybě tatranského obránce se do zakončení dostal Musil, přerazil při střele florbalku hráče s číslem 48 Eyema a jeho pokus již dokázal zlikvidovat gólman.
29:26
Krásná souhra tatranských hráčů při přečíslení 3 na 1. V obrovské šanci však hostující Petržilka netrefil odkrytou klec.
28:26
Opravdu trošku utlumená část hry, nejaktivnější jsou diváci.
27:17
Bauer po krásné individuální akci obešel od půlky hřiště po mantinelu až do prostoru před brankou a dostal se k zakončení. Do skóre se jeho pokus však nepromítl.
26:24
Střela hostujícího Mareše do připravených bloků.
25:44
Hra se přelévá ze strany na stranu, větší šanci jsme v úvodu 3. periody však neviděli.
24:04
Rozhodčí nepřipouští tvrdou hru a i drobné fauly bez milosti trestají.
24:00
24:00
23:14
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil Jan Sýkora, asistoval Matěj Podroužek (7:4).
23:14
Po bojovném souboji v rohu a perfektní přihrávky před prázdnou bránu měl Sýkora již jednoduchou práci se zakončením celé akce.
23:04
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil Oldřich Pliska, asistoval Ondřej Svoboda (6:4).
23:04
Po krásném vytočení od mantinelu se do horního rohu branky prosazuje Pliska.
22:19
Petržilka ve velké šanci přestřelil branku klokanů.
21:23
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil Jakub Oriniak, asistoval Tobiáš Smejkal (5:4).
21:23
Šťastný odskok pomohl nyní překlopit vedení na stranu Bohemians.
20:43
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Vítek Pištěk, asistoval Jakub Šaroch (4:4).
20:43
Navrátivší se Pištěk napravil své vyloučení tím nejlepším možným způsobem a srovnal skóre zápasu zápasu na 4:4.
19:44
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil Jan Ješetický, asistoval Jakub Oriniak (4:3).
19:44
Dvě branky Bohemians v krátkém časovém sledu, ke kterým přispěla i dvojnásobná početní výhoda.
19:30
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil Dominik Bohuslav, asistoval Jan Ješetický (3:3).
19:27
Vyloučen hráč Marek Benda družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za hra bez hokejky.
16:49
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Lukáš Petržilka, asistoval Marek Benda (2:3).
16:49
Po krásné individuální akci Bendy, který obešel hráče Bohemians skóruje z hrany velkého brankoviště Lukáš Petržilka.
15:33
Vyloučen hráč Vítek Pištěk družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 5 minut za nedovolené vrážení.
12:54
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil Dominik Bohuslav, asistoval Oldřich Pliska (2:2).
12:00
12:00
11:49
Vyloučen hráč Marek Bauer družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:58
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil Patrik Zahradník, asistoval Oldřich Pliska (1:2).
10:02
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians C Jesenice neproměnil Oldřich Pliska.
05:37
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Ondřej Sihelský, asistoval Jakub Kukla (0:2).
05:13
Vyloučen hráč Dominik Bohuslav družstva FbŠ Bohemians C Jesenice na 2 minuty za bránění ve hře.
04:41
Vyloučen hráč Christopher Nojovič družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za nesportovní chování.
01:52
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jakub Nejedlý bez asistence (0:1).