1:1
0:1
0:0

FBC Draci Říčany A - Panthers Praha C POWER 3:4pn
10. Matyáš Pros, 13. Matěj Suda, 25. Jan Brejcha - 14. Štěpán Andrle, 26. Štěpán Andrle, 34. Dalibor Baručák, N Václav Mudruňka; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Evžen Kindermann ? - Pavel Chlup ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Václav Mudruňka a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Martin Eckstein , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Daniel Bendík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany A hráč Lukáš Recht , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany A hráč Daniel Jonáš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany A hráč Ondřej Stach , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
45:00
45:00
35:14
Vyloučen hráč Matěj Suda družstva FBC Draci Říčany A na 2 minuty za bránění ve hře.
33:57
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Dalibor Baručák, asistoval Martin Eckstein (3:3).
30:00
30:00
29:43
Vyloučen hráč Lukáš Recht družstva FBC Draci Říčany A na 2 minuty za sekání.
28:10
Vyloučen hráč Jakub Kurnas družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:59
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Štěpán Andrle, asistoval Dalibor Baručák (3:2).
24:07
Branku družstva FBC Draci Říčany A vstřelil Jan Brejcha, asistoval Lukáš Recht (3:1).
22:41
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
13:45
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Štěpán Andrle, asistoval David Ghali (2:1).
12:59
Branku družstva FBC Draci Říčany A vstřelil Matěj Suda bez asistence (2:0).
09:32
Branku družstva FBC Draci Říčany A vstřelil Matyáš Pros, asistoval Filip Homola (1:0).