2:2
3:1
- : -

Start98 Praha-Kunratice - Viking TJ Kobylisy 5:3
7. Kryštof Šejnost, 12. Viktor Beneš, 16. Tomáš Kollert, 20. Oskar Hamouz, 22. Kryštof Šejnost - 3. Filip Kobliha, 10. Jakub Matoušek, 19. Lukáš Procházka; rozhodčí: Šimon Dubský - Jiří Čížek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Konrád ? - Petr Nemanský ?; po třetinách: 2:2, 3:1;
26:00
21:16
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Šejnost, asistoval Viktor Beneš (5:3).
19:28
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Oskar Hamouz, asistoval Filip Lhoták (4:3).
18:42
Vyloučen hráč Tomáš Kollert družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
18:17
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Mark McIntosh (3:3).
17:11
Vyloučen hráč Filip Mašek družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za vražení zády.
15:29
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Kollert, asistoval Daniel Bregar (3:2).
13:00
13:00
11:20
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Viktor Beneš, asistoval Matyáš Kýr (2:2).
09:24
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Jakub Matoušek, asistoval Daniel Roubík (1:2).
06:36
02:18
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Filip Kobliha bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jiří Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy:
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice : brankář: David Konrád; hráči v poli: Kryštof Šejnost, Matouš Peške, Tomáš Hácha, Filip Mašek, Viktor Beneš