9:1
11:2
- : -

Florbal Jesenice - FBC Kralupy n/V 20:3
1. Vojtěch Anderle, 1. Jan Evžen Růžanský, 2. Filip Kovářík, 3. Jindřich Anderle, 4. Jan Evžen Růžanský, 8. Jan Evžen Růžanský, 11. Vojtěch Anderle, 11. Jan Evžen Růžanský, 13. Filip Kovářík, 16. Filip Kovářík, 18. Jan Evžen Růžanský, 19. Adam Zán, 19. Adam Zán, 20. Marek Navrátil, 22. Jindřich Anderle, 22. Jan Evžen Růžanský, 23. Marek Navrátil, 25. Jan Evžen Růžanský, 25. Jan Evžen Růžanský, 26. Filip Kovářík - 12. Jonáš Pátek, 16. Patrik Daňhel, 25. Josef Brtník; rozhodčí: Vít Křivonoska - Hynek Peroutek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger ? - Mikuláš Kretzer ?; po třetinách: 9:1, 11:2;
26:00
25:58
ještě jednou Filip s Honzou
25:57
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Filip Kovářík, asistoval Jan Evžen Růžanský (20:3).
25:30
poslední minuty zápasu , už se jen dohrává .
24:54
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Josef Brtník, asistoval Adam Petr (19:3).
24:30
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Jan Evžen Růžanský, asistoval Filip Kovářík (19:2).
24:20
už po několikáté v zápase využili rychlou rozehrávku Filip s Honzou.
24:14
22:30
Kralupští mají na střídání jen 2 útočníky a 1 obránce. To je při 13-ti minutových poločasech hodně znát.
22:03
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Marek Navrátil, asistoval Jan Evžen Růžanský (17:2).
22:00
Hra je vyrovnaná , ale akce dotahují jenom Jeseničtí , kteří těží i z většího počtu hráču na lavičce.
21:39
21:13
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Jindřich Anderle, asistoval Adam Zán (15:2).
19:35
Emma Haertlová založila útok přihrávkou zpoza vlastní branky. Akci zakončil po kombinaci útočníků Marek Navrátil.
19:31
18:33
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Adam Zán, asistoval Vojtěch Anderle (13:2).
18:10
dvakrát po sobě se Adamu Zánovi vyplatilo číhat u tyče. Zblízka lehce skóroval.
18:09
17:45
střelu Marka Navrátila dorazil Jan Růžanský
17:44
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Jan Evžen Růžanský, asistoval Marek Navrátil (11:2).
15:33
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Patrik Daňhel, asistoval Josef Brtník (10:2).
15:10
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Filip Kovářík, asistoval Marek Navrátil (10:1).
15:00
začátek druhého poločasu je vyrovnanější , ale po rychém protiútoku zase skóruje Jesenice
13:00
13:00
12:35
Kraluoy prospaly začátek utkání a Jesenice trestala každé zaváhání.
12:33
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Filip Kovářík bez asistence (9:1).
12:13
Vyloučen hráč Patrik Daňhel družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
11:45
Kralupy poprvé skórují hezkou střelou z dálky
11:43
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jonáš Pátek, asistoval Jakub Mrákota (8:1).
10:45
hezkou křížnou přihrávku Nathana Stibora využil Jan Růžanský
10:38
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Jan Evžen Růžanský, asistoval Nathan Stibor (8:0).
10:10
vojta anderle si vyojoval míč a sám zakončil
10:06
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Vojtěch Anderle bez asistence (7:0).
07:15
hra se vyrovnala , ale zase skórovala Jesenice
07:08
05:00
Kralupy se dokázaly usadit nachvíli v útočném pásmu , ale gól z toho nebyl. Jesenice stále hrozí z rychlých protiútoků.
03:19
02:40
Kralupy se v třetí minutě dostaly ke střele , ale po samostatné akci zvyšuje Vojta Anderle
02:37
02:00
začátek druhého poločasu je vyrovnanější
01:30
01:00
začátek druhé poloviny je vyrovnanější. Domluva trenéra hráčům kralup pomohla.
00:45
po rychlém druhém úderu si Kralupy vzaly time-out
00:44
Timeout FBC Kralupy n/V
00:44
00:30
Jesenice získala pásmo nahozením na zadní mantinel a po rychlé přihrávce před bránu skóruje Vojta Anderle
00:29
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil Vojtěch Anderle, asistoval Adam Zán (1:0).