0:1
5:1
- : -

Technology Florbal MB Black - Panthers Praha 5:2
16. Jakub Šourek, 19. Šimon Čechura, 20. Filip Kohút, 25. Jakub Šourek, 26. Matěj Zajíček - 8. Matyáš Borek, 19. Matyáš Uher; rozhodčí: František Raffay - Jan Paleček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Aleš Kopal ? - František Stárek ?; po třetinách: 0:1, 5:1;
26:00
25:55
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Matěj Zajíček bez asistence (5:2).
24:48
Timeout Panthers Praha
24:48
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Šourek bez asistence (4:2).
19:33
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Filip Kohút, asistoval Šimon Čechura (3:2).
18:45
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Šimon Čechura bez asistence (2:2).
18:38
Vyloučen hráč Ondřej Suchánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
18:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matyáš Uher bez asistence (1:2).
15:09
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Šourek, asistoval Matěj Zajíček (1:1).
13:00
13:00
12:28
Vyloučen hráč Tomáš Volovik družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za bránění ve hře.
09:45
Vyloučen hráč Marek Linha družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
07:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matyáš Borek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Raffay a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB Black: brankář: Aleš Kopal; hráči v poli: Štěpán Hendrych, Šimon Čechura, Filip Kohút, Jakub Šourek, Matěj Zajíček