3:1
0:2
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník - TJ Sokol Dobříš 5:5
1. Jan Jiroušek, 6. Tomáš Nechutný, 13. Jan Jiroušek, 16. Tomáš Nechutný, 22. Štěpán Malý - 8. Maxim Šteiner, 11. František Doležal, 15. Jakub Brajer, 29. Maxim Šteiner, 30. Maxim Šteiner; rozhodčí: Lukáš Baloun - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Zdeněk Strnad ? - Matěj Šefl ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 0:2;
36:00
33:12
Timeout TJ Sokol Dobříš
29:34
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
29:34
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Maxim Šteiner, asistoval Jakub Brajer (5:5).
28:30
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Maxim Šteiner bez asistence (5:4).
24:00
24:00
23:40
Vyloučen hráč Štěpán Malý družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za blokování hokejky.
21:37
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý, asistoval Daniel Křišík (5:3).
15:03
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tomáš Nechutný, asistoval Štěpán Malý (4:3).
14:22
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Brajer, asistoval Lukáš Unger (3:3).
12:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Jan Jiroušek, asistoval Štěpán Malý (3:2).
12:00
12:00
10:22
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil František Doležal, asistoval Lukáš Unger (2:2).
07:44
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Maxim Šteiner, asistoval František Doležal (2:1).
06:21
Vyloučen hráč Tomáš Nechutný družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za sekání.
05:58
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tomáš Nechutný, asistoval Jan Vlček (2:0).
00:23
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Jan Jiroušek, asistoval Tomáš Nechutný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Rakovník: brankář: Zdeněk Strnad; hráči v poli: Tomáš Němec, Štěpán Malý, Tomáš Nechutný, Jan Jiroušek, Daniel Křišík