3:0
2:0
- : -

FBC Kralupy n/V - FBC JELENI UNHOŠŤ 8:1
4. Adam Gašpar, 5. Adam Gašpar, 8. Jiří Škabrada, 13. Adam Gašpar, 15. Tomáš Bohata, 23. Jakub Šebesta, 27. Tomáš Bohata, 32. Tomáš Carvan - 4. Tomáš Novan; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jakub Kabourek; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Adam Kocián ? - Jaroslav Buben ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 2:0;
36:00
31:52
Vyloučen hráč Tomáš Carvan družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
31:22
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Tomáš Carvan, asistoval Jakub Šebesta (8:1).
28:40
Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
26:31
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Tomáš Bohata, asistoval Jiří Škabrada (7:1).
24:00
24:00
23:58
Vyloučen hráč Ondřej Šimon družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:35
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Tomáš Carvan (6:1).
19:10
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hra na zemi.
15:17
Vyloučen hráč Tomáš Bohata družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:22
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Tomáš Bohata, asistoval Tomáš Carvan (5:1).
12:54
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Gašpar, asistoval Tomáš Slánský (4:1).
12:00
12:00
07:44
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jiří Škabrada, asistoval Jakub Šebesta (3:1).
04:30
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Gašpar, asistoval Jakub Šebesta (2:1).
03:58
03:46
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Tomáš Novan, asistoval František Šlik (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jakub Kabourek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC JELENI UNHOŠŤ:
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Adam Kocián; hráči v poli: Tomáš Bohata, Tomáš Čapek, Tomáš Carvan, Adam Gašpar, Jakub Šebesta