1:2
0:0
- : -

Panthers Praha B - XPS Network Tatran Střešovice B 2:4
8. Jakub Petr, 25. David Zelinka - 6. Lukáš Zvoník, 10. Ondřej Sihelský, 16. Martin Krejčí, 19. Lukáš Zvoník; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Lukáš Hušek ? - Jan Buzík ?, Tomáš Jurco ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:0;
44:50
Timeout Panthers Praha B
39:05
Vyloučen hráč Vojtěch Kučera družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
35:17
Vyloučen hráč Vojtěch Kučera družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost.
35:17
ošklivý faul ,tohle do florbalu nepatří, snad vyloučení poslouží jako prostředek pro zklidnění vášní
30:00
30:00
29:59
nehledě na nepříznivý vývoj skóre, předvádí Panthers v čele s Urbanem líbivý florbal a statečně vzdorují kvalitativní převaze Tatranu,
24:04
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Zelinka z trestného střílení (2:4).
22:53
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Jurco družstva XPS Network Tatran Střešovice B
21:32
Filip Urban právě nasadil Machovi neuvěřitelné gáje.
18:53
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Zvoník, asistoval Ondřej Sihelský (1:4).
18:42
Vyloučen hráč Matěj Ďurina družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:31
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Martin Krejčí, asistoval Matyáš Padevět (1:3).
15:00
15:00
12:07
Urban kouzlí. Zatím nejlepší na hřišti, usiluje o svoje repre angažmá.
09:51
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Sihelský bez asistence (1:2).
08:04
Vyloučen hráč Vojtěch Kučera družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:27
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Petr, asistoval Filip Urban (1:1).
05:19
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Zvoník, asistoval Matyáš Padevět (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů XPS Network Tatran Střešovice B:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Lukáš Hušek; hráči v poli: Matyáš Kandravý, Filip Urban, Matěj Dlouhý, Jáchym Šetelík, Jonáš Molčík