3:3
3:3
- : -

FBC Vipers Most - SK BIVOJ LITVÍNOV 9:8
7. Adam Pelikán, 12. Patrik Nachmüller, 12. Adam Pelikán, 22. Jakub Netušil, 23. Matěj Kučerka, 28. Tomáš Barna, 33. Michal Pešek, 33. Matěj Zienert, 43. Tomáš Barna - 2. Jakub Raiminius, 5. Tomáš Kolodziej, 18. Rostislav Pleticha, 22. Martin Dvořák, 28. Jakub Raiminius, 35. Rostislav Pleticha, 40. Tomáš Kolodziej, 45. Jan Langhammer; rozhodčí: Robert Kusek - Jiří Jelínek; vyloučení: 2:3 + Lukáš Kaprhál 5; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Dan Zápotocký 18 - Matěj Chabr 22; po třetinách: 3:2, 3:3, 3:3;
45:00
Střely ve třetí části Most 8 Litvínov 9
45:00
44:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Langhammer, asistoval Lukáš Kaprhál (9:8).
42:19
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Jakub Netušil (9:7).
39:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Jakub Raiminius (8:7).
34:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha bez asistence (8:6).
32:47
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert z trestného střílení (8:5).
32:24
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Michal Pešek, asistoval Patrik Nachmüller (7:5).
27:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Tomáš Kolodziej (5:5).
23:06
Vyloučen hráč Tomáš Kolodziej družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:41
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Kučerka, asistoval Adam Pelikán (5:4).
22:07
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Tomáš Kolodziej.
21:50
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jakub Netušil, asistoval Matěj Zienert (4:4).
21:46
Vyloučen hráč Jan Langhammer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
21:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák bez asistence (3:4).
17:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha, asistoval Pavel Souček (3:3).
15:00
15:00
Střely v první části Most 11 Litvínov 15
15:00
14:26
Trestné střílení družstva FBC Vipers Most neproměnil Jakub Netušil.
11:53
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Adam Pelikán, asistoval Tomáš Barna (3:2).
11:04
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Patrik Nachmüller, asistoval Miroslav Nodl (2:2).
06:33
05:09
Vyloučen hráč Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 5 minut za hrubost.
04:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej bez asistence (0:2).
04:25
Vyloučen hráč Jakub Raiminius družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
04:02
Vyloučen hráč Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
03:31
Vyloučen hráč Patrik Nachmüller družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
01:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Lukáš Kaprhál (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Daniel Cvrček, Jan Langhammer, Tomáš Kolodziej, Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Dan Zápotocký; hráči v poli: Patrik Nachmüller, Michal Pešek, Matěj Zienert, Adam Pelikán, Tomáš Barna