1:1
4:1
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 7:4
12. Daniel Válek, 12. Ondřej Šimík, 16. Jakub Gistinger, 25. Daniel Válek, 32. Jakub Gistinger, 32. Martin Hriško, 34. Jakub Gistinger - 11. Vít Lestyan, 12. Matěj Szarowski, 20. Vít Lestyan, 31. Vít Lestyan; rozhodčí: Roman Sasín - Vojtěch Marszalek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:1;
36:00
33:54
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Ondřej Šimík (7:4).
31:53
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Hriško, asistoval Jakub Gistinger (6:4).
31:17
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Martin Hriško (5:4).
30:41
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Karel Mičulka (4:4).
24:50
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Válek, asistoval Adam Kania (4:3).
24:00
24:00
19:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Richard Pokuta (3:3).
15:41
12:00
12:00
11:41
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Matěj Szarowski, asistoval Filip Bernatík (2:2).
11:17
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Šimík, asistoval Jakub Gistinger (2:1).
11:02
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Válek, asistoval Jakub Mamula (1:1).
10:28
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan bez asistence (0:1).
07:22
Vyloučen hráč Karel Cigna družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sasín a Vojtěch Marszalek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Filip Staněk, Marek Němec, Filip Bernatík, Vít Lestyan, Karel Mičulka