2:2
4:3
- : -

FbC Hradec Králové A - Florbal Primátor Náchod  6:5
4. Ondřej Binar, 10. Ondřej Binar, 14. Jakub Wolf, 15. Ondřej Binar, 18. Jakub Wolf, 19. Filip Rathouský - 4. Jiří Jebavý, 10. Nikolas Osifčin, 17. David Špaček, 17. Jakub Vysoký, 18. Antonín Donaj; rozhodčí: Filip Neumann - Ondřej Hájek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Radek Hosnedl 0 - Dominik Eimer 0; po třetinách: 2:2, 4:3;
24:00
18:13
Timeout FbC Hradec Králové A
18:13
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Rathouský, asistoval Jakub Veselka (6:5).
17:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Antonín Donaj, asistoval Jiří Jebavý (5:5).
17:29
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Jakub Wolf, asistoval Jakub Veselka (5:4).
16:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Nikolas Osifčin (4:4).
16:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Jakub Vysoký (4:3).
16:20
Timeout Florbal Primátor Náchod
14:56
Vyloučen hráč Jakub Veselka družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:13
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Binar, asistoval Prokop Hanzlík (4:2).
13:36
12:00
12:00
09:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin bez asistence (2:2).
09:10
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Binar, asistoval Vojtěch Vošický (2:1).
03:26
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Binar bez asistence (1:1).
03:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Jebavý, asistoval Ludvík Šedivý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Ondřej Hájek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod : brankář: Dominik Eimer; hráči v poli: David Špaček, Filip Knettig, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Radek Hosnedl; hráči v poli: Jakub Veselka, Filip Vozár, Matěj Kremeník, Jakub Wolf, Filip Rathouský