1:2
- : -
DTJ Trutnov

DTJ Trutnov - FC Dynamo Pardubice 3:3
9. Marie Sokolová, 29. Hana Dostálková, 44. Veronika Štěpánská - 30. Lucie Lednová, 31. Kateřina Heblíková, 40. Kateřina Heblíková; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Jan Vácha; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Petra Nývltová 13 - Veronika Švadlenková 32; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2;
45:00
43:46
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Denisa Jechová (3:3).
42:44
Vyloučen hráč Kateřina Heblíková družstva FC Dynamo Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:32
Timeout FC Dynamo Pardubice
39:57
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil Kateřina Heblíková, asistoval Anežka Netušilová (2:3).
37:54
Timeout DTJ Trutnov
37:54
Vyloučen hráč Nikola Kobrlová družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:00
Vyloučen hráč Lucie Lednová družstva FC Dynamo Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:32
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil Kateřina Heblíková, asistoval Lucie Lednová (2:2).
30:00
30:00
29:10
Branku družstva FC Dynamo Pardubice vstřelil Lucie Lednová, asistoval Tereza Kloučková (2:1).
28:43
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Hana Dostálková, asistoval Veronika Štěpánská (2:0).
15:15
Vyloučen hráč Lucie Lednová družstva FC Dynamo Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
08:40
Vyloučen hráč Eva Kubátová družstva FC Dynamo Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:19
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Marie Sokolová, asistoval Veronika Štěpánská (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Jan Vácha.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Dynamo Pardubice:
00:00
Line-up domácích DTJ Trutnov: brankář: Natálie Popková; hráči v poli: Klára Vocásková, Veronika Burdiláková, Tereza Novotná, Nikola Kobrlová, Elena Nývltová