0:1
0:4
- : -

TJ Čechie Zastávka - K1 Florbal Židenice 0:6
5. Tomáš Zubík, 24. Ondřej Řezníček, 37. Martin Hlaváč, 40. Jan Duda, 41. Tomáš Zubík, 43. Mojmír Pruch; rozhodčí: Matěj Otáhal - Ladislav Plachý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Mikeška ? - Petr Ručka ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:4;
45:00
42:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Mojmír Pruch, asistoval Jiří Picka (0:6).
40:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomáš Zubík, asistoval Ondřej Vývoda (0:5).
39:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jan Duda, asistoval Martin Hlaváč (0:4).
36:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martin Hlaváč, asistoval Aleš Malík (0:3).
34:04
Vyloučen hráč Josef Vavřín družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za držení.
33:01
Vyloučen hráč Jiří Picka družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:51
Vyloučen hráč Pavel Matoušek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
26:54
Vyloučen hráč Libor Kouřil družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Ondřej Řezníček, asistoval Aleš Malík (0:2).
15:00
15:00
04:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomáš Zubík, asistoval Filip Zelníček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Ladislav Plachý.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Petr Ručka; hráči v poli: Jan Duda, Filip Zelníček, Tomáš Zubík, Ondřej Vývoda, Mojmír Pruch