1:1
1:1
- : -

Aligators Orel Šlapanice U21 C - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 2:5
23. Tadeáš Grega, 45. Patrik Procházka - 3. Radovan Zelený, 4. Tomáš Otépka, 15. Lukáš Vancl, 24. Tomáš Otépka, 32. Jan Hotárek; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Bajer ? - Radek Šafář ?; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:1;
45:00
44:38
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Patrik Procházka, asistoval Tomáš Kalus (2:5).
41:53
Vyloučen hráč František Chmela družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jan Hotárek, asistoval Břetislav Dančák (1:5).
30:00
30:00
23:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Otépka, asistoval Břetislav Dančák (1:4).
22:31
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tadeáš Grega bez asistence (1:3).
21:33
Vyloučen hráč Zdeněk Dolíhal družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Lukáš Vancl bez asistence (0:3).
03:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Otépka, asistoval Radoslav Vybíral (0:2).
02:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Radovan Zelený, asistoval Sebastian Bajgar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Jan Hotárek, Tomáš Večeřa, Břetislav Dančák, Martin Bazala, Marek Kasal
00:00
Line-up domácích Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: Patrik Procházka, Josef Sedláček, Jakub Král, Tomáš Kalus, Zdeněk Dolíhal