0:1
4:2
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní B - Orel Dolní Bojanovice 8:6
1. Jakub Matula, 6. Tomáš Reibl, 8. Jakub Matula, 8. Tomáš Reibl, 31. Martin Ryšánek, 36. Tomáš Vašek, 39. Jakub Matula, 41. Patrik Surovec - 3. Filip Němec, 4. Adam Horňák, 6. Martin Kaňa, 23. Jakub Košutek, 43. Filip Němec, 45. Martin Kaňa; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bořek Králík ? - Filip Hubačka ?; po třetinách: 4:3, 0:1, 4:2;
45:00
44:12
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní B
44:12
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Martin Kaňa, asistoval Filip Němec (8:6).
42:58
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Martin Kaňa (8:5).
40:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Patrik Surovec, asistoval Pavel Brückner (8:4).
38:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Jakub Matula, asistoval Pavel Brückner (7:4).
35:32
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Tomáš Vašek, asistoval Pavel Brückner (6:4).
30:32
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Martin Ryšánek, asistoval Tomáš Reibl (5:4).
22:11
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Jakub Košutek, asistoval Václav Němec (4:4).
21:10
Stav utkání zůstává stejný.
19:40
Nic zásadního se nestalo, hra pokračuje v plném počtu hráčů.
18:54
V minulé třetině dokázali tým Hornets vybojovat 2 góly i přesto, že museli čelit oslabení.
17:31
A je tu u nás zase. Hráč s číslem 86 s týmu Hornet se nám objevuje opět na trestné lavici. Uvidíme, co nám tato přesilovka přivede pro tým Dolní Bojanovice.
17:18
Vyloučen hráč Karel Vejmelka družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za hra na zemi.
15:01
Tak druhá třetina je tu, jdeme na to!
15:00
15:00
14:59
V posledních vteřinách se už nic nestane.
13:29
Míček je velmi neposlušný, končí na tribuně.
09:06
Nádherná hra pro hráče. Pro diváky krásná podívaná.
07:58
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Tomáš Reibl, asistoval Martin Ryšánek (4:3).
07:14
06:29
Vyloučen hráč Karel Vejmelka družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za sekání.
05:25
05:02
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Martin Kaňa, asistoval Adam Horňák (1:3).
03:18
Adam Horňák a Filip Němec se krásně doplňují.
03:18
A je z toho krásný gól
03:17
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Filip Němec (1:2).
02:52
Síly jsou vyrovnané.
02:07
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Adam Horňák (1:1).
00:46
45 vteřin je pryč a je tu první gól.
00:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Jakub Matula, asistoval Tomáš Vašek (1:0).