1:1
1:3
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - Florbal Holešov 6:4
1. Michal Malec, 5. Jáchym Eliáš, 6. Tadeáš Rataj, 9. Jakub Gheorghe, 23. Jáchym Eliáš, 32. Ondřej Kašpárek - 20. Lukáš Kubíček, 30. Lukáš Kubíček, 38. Lukáš Kubíček, 38. Lukáš Kubíček; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Dvorník ? - David Janál ?; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:3;
39:00
37:21
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček bez asistence (6:4).
37:04
Timeout Florbal Holešov
37:04
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček, asistoval Dominik Pělucha (6:3).
33:29
Vyloučen hráč Lukáš Kubíček družstva Florbal Holešov na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:36
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Ondřej Kašpárek bez asistence (6:2).
29:22
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček, asistoval Adam Brázdil (5:2).
26:00
26:00
23:57
Vyloučen hráč Lukáš Kubíček družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání.
22:44
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jáchym Eliáš, asistoval Ondřej Kašpárek (5:1).
19:17
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček bez asistence (4:1).
13:00
13:00
08:11
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jakub Gheorghe, asistoval Michal Malec (4:0).
05:21
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tadeáš Rataj, asistoval Michal Malec (3:0).
04:58
00:58
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Michal Malec, asistoval Filip Dvořák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov: brankář: David Janál; hráči v poli: Daniel Chlup, Adam Brázdil, Dominik Pělucha, Petr Šenk, Stanislov Mlčoch
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Petr Dvorník; hráči v poli: Jáchym Eliáš, Matěj Novotný, Adam Roznos, Ondřej Kašpárek, Adam Pavlík