0:0
2:0
- : -

1. AC Uherský Brod - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 4:0
13. Zdeněk Krajčovič, 14. Zdeněk Krajčovič, 42. Tomáš Trnený, 43. Josef Vintr; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Nekula ? - Adam Koleček ?; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:0;
45:00
44:30
Tým hostů se snaží vstřelit alespoň 1 gól, ale na míčku jsou stále domácí
43:00
Poslední dvě minut do konce a hosté se snaží alespoň nějak dostat k míčku a snížit tak vedení domácích
42:22
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Tomáš Trnený (4:0).
41:16
Po nevydařené přesilovce hosté dostávají další gól a to už se bude dohánět špatně
41:06
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Tomáš Trnený, asistoval Zdeněk Krajčovič (3:0).
40:30
Posledních 20 vteřin přesilové hry hostů a stále se jim nedaří dostat na míček
39:15
Tým Valašského Meziříčí měl znova gólovou šanci, bohužel po samostatném úniku skončil míček mimo bránu.
38:53
Vyloučen hráč Ladislav Mlynář družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
37:05
Tým Valašského Meziříčí se snaží dostat k úspěšnému zakončení, ale jejich náhozy a přihrávky zachycuje soupeř
35:40
Tým Valašského Meziříčí si vytvořil krásný protiútok avšak nedokázal znova proměnit.
33:50
Tým Valašského Meziříčí se snaží udržet na míčku ale soupeř mu to nec hce dovolit
32:19
Vyloučen hráč Zdeněk Krajčovič družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
30:12
Začala nám 3. třetina a obě mužstva do ní vletěly s maximálním nasazením.
30:00
30:00
28:50
Tým Valašského Meziříčí musí odolávat tlaku ze strany domácích
26:30
Tým Úherského Brodu z krásné kombinace neproměňuje prázdnou bránu.
23:59
Hra je stále nahoru a dolu, což je pro diváky skvělá podívaná
22:12
Tým Valašského Meziříčí se snaží udržet soupeře pod tlakem v jejich obranném pásmu
20:00
Tým Valašského Meziříčí přidává na tlaku a snaží se tak dorovnat dvoubrankovou ztrátu.
15:00
15:00
14:40
Vyloučen hráč Michal Machara družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Pavel Manda (2:0).
12:52
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Josef Halík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Adam Koleček; hráči v poli: Martin Volek, Lukáš Pořický, Petr Pernický, Milan Pobořil, Jiří Mužík