2:3
1:2
- : -

Flashing Stars Havířov - Z.F.K. Petrovice B 6:10
7. Jakub Michna, 10. Marek Piskorz, 13. Tomáš Křehlík, 18. Jiří Vyležík, 24. Marek Piskorz, 36. Jiří Vyležík - 5. Vítězslav Růžička, 8. Martin Schulhauser, 8. Vítězslav Růžička, 12. Karel Šamonil, 13. Marek Cihelka, 23. Marek Cihelka, 26. Karel Šamonil, 26. Jiří Mareš, 38. Jiří Mareš, 39. Marek Cihelka; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 3:5, 2:3, 1:2;
39:00
38:02
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka bez asistence (6:10).
37:38
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš bez asistence (6:9).
36:05
Vyloučen hráč Roman Ochodek družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
35:33
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jiří Vyležík, asistoval Daniel Witosz (6:8).
35:04
Timeout Flashing Stars Havířov
29:43
Vyloučen hráč Jiří Vyležík družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za hrubost.
26:00
26:00
25:29
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval Vítězslav Růžička (5:8).
25:02
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Karel Šamonil, asistoval Vítězslav Růžička (5:7).
23:57
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Marek Piskorz, asistoval Tomáš Křehlík (5:6).
22:46
Vyloučen hráč Jakub Šesták družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za hra rukou.
22:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Martin Schulhauser (4:6).
19:25
Vyloučen hráč Jiří Vyležík družstva Flashing Stars Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:27
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jiří Vyležík, asistoval Jakub Šesták (4:5).
13:00
13:00
12:59
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Tomáš Křehlík, asistoval Marek Piskorz (3:5).
12:44
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Radim Madecký (2:5).
11:33
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Karel Šamonil, asistoval Radim Madecký (2:4).
09:04
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Marek Piskorz, asistoval Daniel Witosz (2:3).
07:33
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Karel Šamonil (1:3).
07:00
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval David Tomala (1:2).
06:43
Branku družstva Flashing Stars Havířov vstřelil Jakub Michna, asistoval Dominik Mrowiec (1:1).
04:51
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Jiří Mareš (0:1).