2:0
0:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop - 1. FBK Rožnov p/R 4:4
2. Vít Lestyan, 10. Marek Němec, 22. Vít Lestyan, 23. Vít Lestyan - 1. Matěj Rebroš, 1. Matěj Rebroš, 35. Matěj Rebroš, 35. Kryštof Poruba; rozhodčí: Roman Sasín - Vojtěch Marszalek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Tobola ?, Marek Plhal ? - Daniel Rissel ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 0:2;
36:00
34:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Kryštof Poruba, asistoval Matěj Rebroš (4:4).
34:15
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
34:15
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Matěj Rebroš, asistoval Matěj Morávek (4:3).
27:31
Vyloučen hráč Michal Hanák družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:00
24:00
22:57
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Tomáš Pek (4:2).
21:50
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Filip Bernatík (3:2).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Plhal družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
12:00
12:00
09:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Marek Němec, asistoval Filip Bernatík (2:2).
03:46
Vyloučen hráč Filip Staněk družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za bránění ve hře.
01:35
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Karel Mičulka (1:2).
00:26
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Matěj Rebroš bez asistence (0:2).
00:07
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Matěj Rebroš bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sasín a Vojtěch Marszalek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Vojtěch Tobola; hráči v poli: Marek Němec, Filip Staněk, Filip Bernatík, Vít Lestyan, Karel Mičulka