1:2
4:3
- : -

FBC Bestie Česká Lípa C - FBC Šluknovsko Česká Lípa  9:7
5. Tomáš Jančuk, 7. Ondřej Veber, 8. Matěj Hladík, 9. Tomáš Jančuk, 28. Zbyněk Hásek, 33. Jan Vaněk, 38. Matěj Hladík, 42. Tomáš Jančuk, 45. Jakub Říha - 11. Lukáš Doležal, 15. Oldřich Voženílek, 18. Jan Štefáček, 21. Jan Štefáček, 31. Lukáš Doležal, 35. Matěj Gerhát, 45. Jan Pondělíček; rozhodčí: Lukáš Andrea - Jiří Hlavatý; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Martin Salavec ? - Pavel Draský ?; po třetinách: 4:2, 1:2, 4:3;
45:00
44:36
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Jakub Říha, asistoval Ondřej Veber (9:7).
44:04
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Pondělíček bez asistence (8:7).
41:08
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Tomáš Jančuk, asistoval Jan Vaněk (8:6).
37:31
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Matěj Hladík bez asistence (7:6).
37:21
Timeout FBC Bestie Česká Lípa C
37:21
Vyloučen hráč Oldřich Voženílek družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
34:36
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matěj Gerhát, asistoval Petr Vondráček (6:6).
32:31
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Jan Vaněk, asistoval Tomáš Jančuk (6:5).
30:34
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Tomáš Rýsler (5:5).
30:00
30:00
27:55
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Zbyněk Hásek, asistoval Tomáš Jančuk (5:4).
25:56
Vyloučen hráč Tomáš Rýsler družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:51
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Štefáček bez asistence (4:4).
17:36
15:00
15:00
14:47
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Oldřich Voženílek, asistoval Zbyněk Zápotocký (4:2).
10:48
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Matěj Gerhát (4:1).
08:42
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Tomáš Jančuk, asistoval Matěj Hladík (4:0).
07:34
06:12
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Ondřej Veber, asistoval Tomáš Jančuk (2:0).
04:10
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Tomáš Jančuk, asistoval Jakub Říha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Andrea a Jiří Hlavatý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa : brankář: Pavel Draský; hráči v poli: Oldřich Voženílek, Jan Gavlík, Jiří Baborák, Zbyněk Zápotocký, Jan Pondělíček