2:1
4:1
- : -

1. FbK Tábor - FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov 8:3
12. Matyáš Machálek, 13. Petr Plešák, 27. Matyáš Machálek, 28. Jan Loskot, 39. Michael Šťovíček, 42. Lukáš Holub, 43. Jan Loskot, 43. Michael Šťovíček - 14. Samuele Mazzola, 17. Patrik Matys, 43. Samuele Mazzola; rozhodčí: Václav Paletář - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Holub ? - Daniel Zdychynec ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:1;
45:00
42:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Samuele Mazzola bez asistence (8:3).
42:13
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Michael Šťovíček, asistoval Lukáš Holub (8:2).
42:03
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot bez asistence (7:2).
41:19
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Holub bez asistence (6:2).
38:06
30:45
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
27:37
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval František Kalina (4:2).
26:22
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Matyáš Machálek, asistoval Matěj Kolín (3:2).
20:52
Vyloučen hráč Lukáš Holub družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
19:45
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Jan Loskot.
16:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Patrik Matys, asistoval Samuele Mazzola (2:2).
15:00
15:00
14:31
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
13:31
12:53
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Plešák, asistoval Jan Loskot (2:0).
11:01
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Matyáš Machálek, asistoval Petr Plešák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Daniel Zdychynec; hráči v poli: Samuele Mazzola, David Dvořáček, František Hlásek, Šimon Petr Hladík, Patrik Matys