2:2
2:0
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FbC Jazzmani Žatec 4:2
3. Martin Šulaj, 9. Martin Šulaj, 16. Martin Šulaj, 18. Daniel Tattermusch - 5. Šimon Milyan, 12. Adam Šole; rozhodčí: Lukáš Andrea - Karel Švec; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Příhoda ? - Michal Pintr ?; po třetinách: 2:2, 2:0;
17:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Martin Šulaj (4:2).
17:01
Vyloučen hráč David Žitný družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj bez asistence (3:2).
12:00
12:00
11:18
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Šole, asistoval Tomáš Jelínek (2:2).
11:14
Vyloučen hráč Daniel Tattermusch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
08:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Lukáš Lukavec (2:1).
04:01
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Šimon Milyan, asistoval Filip Týř (1:1).
02:43
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Andrea a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Martin Příhoda; hráči v poli: Daniel Tattermusch, Lukáš Lukavec, Samuel Synek, Martin Šulaj, Petr Švec