0:0
0:2
- : -

FbC Jazzmani Žatec - ASK Lovosice - LFP 2:3
3. Ondřej Kuvík, 12. Jiří Hanzlík - 1. Šimon Pešta, 31. Martin Pešta, 32. Martin Pešta; rozhodčí: Jiří Hlavatý - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Denis Ali ? - Adam Žák ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 0:2;
36:00
35:08
Vyloučen hráč Jan Říha družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:01
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta bez asistence (2:3).
30:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta bez asistence (2:2).
26:33
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
12:00
12:00
11:39
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jiří Hanzlík, asistoval Viktor Milyan (2:1).
02:33
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Jan Volráb (1:1).
00:58
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Marek Kadlec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Hlavatý a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Adam Žák; hráči v poli: Petr Šebek, Lukáš Roneš, Jan Vokál, Martin Pešta, Matyáš Bartyzal
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Michal Hotěk, Jan Vápeník, Jan Říha, Jan Volráb, Ondřej Kuvík