0:3
1:4
- : -

DDM Dynamo Teplice B - FbC Jazzmani Žatec 1:11
25. Dominik Vacek - 7. Ondřej Kuvík, 9. Jan Volráb, 9. Jan Volráb, 12. Jan Bešík, 13. Viktor Milyan, 14. Jan Volráb, 14. Jakub Řimnáč, 29. Jan Volráb, 31. Ondřej Kuvík, 35. Jan Volráb, 36. Michal Hotěk; rozhodčí: Jiří Hlavatý - Tomáš Novák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Jiří Novák ? - Denis Ali ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 1:4;
36:00
35:48
Vyloučen hráč Antonín Škvaro družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra rukou.
35:44
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Michal Hotěk, asistoval Ondřej Kuvík (1:11).
34:41
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb, asistoval Jan Vápeník (1:10).
30:10
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Jan Říha (1:9).
28:03
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb, asistoval Ondřej Kuvík (1:8).
24:05
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil Dominik Vacek bez asistence (1:7).
24:00
24:00
13:32
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jakub Řimnáč, asistoval Jan Bešík (0:7).
13:18
12:41
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Jiří Hanzlík (0:5).
12:00
12:00
11:21
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Bešík, asistoval Jan Říha (0:4).
08:58
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb, asistoval Jan Říha (0:3).
08:42
06:38
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Jan Vápeník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Hlavatý a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Michal Hotěk, Jan Vápeník, Jan Říha, Jan Volráb, Ondřej Kuvík