3:3
4:4
- : -

FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC Mohelnice B 7:10
18. Jaroslav Nevrlý, 23. Jaroslav Nevrlý, 24. Karel Mikulka, 30. David Zima, 30. Karel Mikulka, 36. Karel Mikulka, 36. Lukáš Říha - 9. Josef Dočekal, 12. Jiří Šincl, 13. Jiří Šincl, 17. Tomáš Pudil, 19. Adam Navrátil, 22. Tomáš Pudil, 27. Josef Dočekal, 35. Jiří Šincl, 38. Adam Navrátil, 39. Tomáš Pudil; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Morong ?, Ondřej Vařeka ? - Jakub Haltmar ?, Tereza Zemková ?; po třetinách: 0:3, 3:3, 4:4;
39:00
38:59
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Jiří Šincl (7:10).
37:50
Po mocném dotahování ze strany Litovle Mohelnice opět odskakuje na rozdíl dvou gólů
37:16
Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
37:16
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Adam Navrátil, asistoval Jiří Šincl (7:9).
35:53
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Lukáš Říha, asistoval Karel Mikulka (7:8).
35:31
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Karel Mikulka bez asistence (6:8).
34:44
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Jiří Šincl, asistoval Jiří Nitka (5:8).
31:03
Vyloučen hráč Tomáš Berka družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za hrubost.
29:49
29:23
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil David Zima, asistoval Lukáš Říha (4:7).
26:49
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Josef Dočekal, asistoval Adam Navrátil (3:7).
23:47
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Karel Mikulka, asistoval David Zima (3:6).
22:06
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Jaroslav Nevrlý, asistoval Milan Přidal (2:6).
21:50
18:20
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Adam Navrátil, asistoval Michal Bílek (1:5).
18:16
Střídání brankáře. Nový brankář Tereza Zemková družstva FBC Mohelnice B
17:47
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Jaroslav Nevrlý, asistoval Filip Liška (1:4).
16:23
Vyloučen hráč Vojtěch Špunda družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:03
13:00
13:00
12:56
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Pudil (0:3).
11:04
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Jiří Šincl, asistoval David Petruška (0:2).
08:55
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Josef Dočekal, asistoval Václav Dočekal (0:1).
06:49
Vyloučen hráč Vojtěch Špunda družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za bránění ve hře.