0:6
1:4
- : -

FBC Vikýřovice - SK K2 Prostějov 3:11
11. Jan Pavlík, 12. Jan Pokorný, 34. David Havlena - 6. Jakub Godla, 15. Jan Báthory, 17. Dominik Směšný, 18. Jakub Godla, 21. Jakub Godla, 24. Jan Báthory, 24. Adam Anděl, 30. Martin Čajan, 31. Vojtěch Laurenčík, 34. Stanislav Elsner, 36. Jakub Přikryl; rozhodčí: Václav Killar - Milan Fojt; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Adam Jurenda ? - Vít Spíchal ?; po třetinách: 2:1, 0:6, 1:4;
36:00
35:52
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Vojtěch Laurenčík (3:11).
33:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Jakub Godla (3:10).
33:53
Standa Elsner zarovnává na deset kousků!
33:37
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil David Havlena, asistoval David Večeřa (3:9).
31:52
Vyloučen hráč Matěj Pecha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
30:17
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Vojtěch Laurenčík, asistoval Matěj Pecha (2:9).
29:49
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Martin Čajan, asistoval Dominik Směšný (2:8).
29:49
Čajan se trefuje v den svých 17. narozenin! Všechno nejlepší přejeme
24:00
24:00
23:34
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Anděl, asistoval Adam Hurdálek (2:7).
23:34
Prostějov hraje lépe ve čtyřech, neskutečny
23:13
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Báthory, asistoval Martin Čajan (2:6).
23:13
Elsner by měl na trestnou chodit dobrovolně, gól v oslabení
23:10
Vyloučen hráč Stanislav Elsner družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:10
Elsner byl vyloučen a nicnetušíc si to štrádoval na střídačku, rozhodčí ho vyvedl z omylu a poslal ho na trestnou lavici
20:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Godla, asistoval Martin Kouřil (2:5).
20:06
Kapitán Godla připisuje hattrick! Kloboučky na plochu
17:24
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Godla, asistoval Stanislav Elsner (2:4).
16:32
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Dominik Směšný, asistoval Ladislav Ševčík (2:3).
14:05
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Báthory, asistoval Lukáš Beran (2:2).
14:05
Dezolát Báthory lehce ovlivněn včerejším večerním programem střílí gól
12:30
Vyloučen hráč Tomáš Jurenka družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:59
Omluva všem, co čekali na legendární prostějovské onlajny, systém si dával šlofíček
11:24
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Jan Pokorný, asistoval Petr Holan (2:1).
10:00
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Jan Pavlík, asistoval David Večeřa (1:1).
05:16
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Godla, asistoval Vojtěch Laurenčík (0:1).
00:01
V prostějovském chrámu sportu jsou již hráči, rozhodčí i místní prvok Petr Frýda, můžeme začít
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Milan Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Vít Spíchal; hráči v poli: Jakub Godla, Adam Anděl, Jan Báthory, Martin Čajan, Stanislav Elsner
00:00
Line-up domácích FBC Vikýřovice: brankář: Adam Jurenda; hráči v poli: Michal Končický, David Havlena, Petr Holan, Tomáš Holan, Tomáš Jurenka