0:2
1:1
- : -

FBC Česká Lípa blue - FBC Šluknovsko Česká Lípa 1:3
19. Michaela Mazurová - 7. Matyáš Fanderlik, 11. Jan Drozd, 24. Matyáš Fanderlik; rozhodčí: Jiří Hlavatý - David Vosála; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tobias Hartman 13 - Miroslav Horváth 5; po třetinách: 0:2, 1:1;
24:00
23:39
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Jan Drozd (1:3).
23:32
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
21:56
Vyloučen hráč David Kraus družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za hra bez hokejky.
18:23
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Michaela Mazurová bez asistence (1:2).
12:00
12:00
10:53
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Drozd, asistoval Matyáš Fanderlik (0:2).
06:37
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Hlavatý a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Matěj Bareš, Jakub Bareš, Jan Drozd, David Kraus
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa blue: brankář: Tobias Hartman; hráči v poli: Matěj Ulman, Antonie Šujanová, David Sedláček, Štěpánka Haklová, Lubomír Jelínek