0:0
- : -
FbC Skuteč

FTC Vysoké Mýto - FbC Skuteč 6:0
5. Lukáš Matějka, 12. Vojtěch Novák, 15. Vít Jakubec, 24. Jiří Unzeitig, 28. Jiří Unzeitig, 28. Vojtěch Novák; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Tomáš Vopršálek 15 - Dominik Pešek 20; po třetinách: 3:0, 3:0, 0:0;
45:00
44:03
Vyloučen hráč Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
27:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jan Novák (6:0).
27:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Lukáš Matějka (5:0).
23:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Tomáš Vopršálek (4:0).
22:37
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
21:50
Trestné střílení družstva FbC Skuteč neproměnil Jakub Hledík.
21:20
Trestné střílení družstva FbC Skuteč neproměnil Adam Vařejčko.
19:29
Vyloučen hráč Jan Vácha družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Jiří Unzeitig (3:0).
13:41
Vyloučen hráč Jan Vácha družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Vít Jakubec (2:0).
07:07
Vyloučen hráč Jan Tyc družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře.
04:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Jiří Unzeitig (1:0).
02:48
Vyloučen hráč Jan Tyc družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Lukáš Matějka, Marek Cifra, Jan Vácha, Petr Lesák, Jiří Unzeitig