1:3
0:5
- : -

TJ Lanškroun - FBK Kobra Tatran Hostinné 1:10
18. Vít Šembera - 2. Matěj Hnízdil, 2. Šimon Shon, 17. Šimon Shon, 20. Michal Novák, 22. David Weishaupt, 36. Matěj Hnízdil, 37. Matěj Hnízdil, 39. Matěj Hnízdil, 41. Lukáš Turek, 44. Lukáš Turek; rozhodčí: Martin Doležal - Filip Neumann; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Maršík 6 - Petr Dorotík 18; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:5;
45:00
43:57
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Jakub Valenta (1:10).
40:31
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Matěj Hnízdil (1:9).
38:37
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Michal Novák (1:8).
36:51
35:26
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil z trestného střílení (1:6).
30:00
30:00
24:19
Vyloučen hráč Tomáš Bureš družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:02
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil David Weishaupt, asistoval Lukáš Turek (1:5).
20:39
Vyloučen hráč Matěj Hnízdil družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost.
19:10
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Marek Filcsák (1:4).
17:25
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Vít Šembera, asistoval Lukáš Bureš (1:3).
16:25
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Jakub Valenta (0:3).
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Vít Šembera družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:39
Vyloučen hráč Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
10:03
Vyloučen hráč Matyáš Klázar družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
04:02
Vyloučen hráč Lukáš Bureš družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za sekání.
01:59
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Denis Horák (0:2).
01:21
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Marek Filcsák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Doležal a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Lukáš Turek, Trung Le, Jakub Valenta, Matěj Hnízdil, Marek Filcsák
00:00
Line-up domácích TJ Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: David Slouka, Tomáš Bureš, Vít Šembera, Lukáš Bureš, Kryštof Vetchý