3:1
5:1
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:2
16. Šimon Shon, 20. Matěj Hnízdil, 27. Matěj Hnízdil, 32. David Weishaupt, 36. Denis Horák, 39. Adam Šubert, 41. Matěj Hnízdil, 41. Jakub Valenta - 22. Lukáš Majvald, 42. Vojtěch Petr Dostálek; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 2:2 + Jakub Kalous OS; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 16 - David Richter 16; po třetinách: 0:0, 3:1, 5:1;
45:00
41:00
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Petr Dostálek, asistoval Štěpán Zamazal (8:2).
40:17
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Jakub Valenta, asistoval Šimon Shon (8:1).
40:00
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil bez asistence (7:1).
38:52
Vlastní branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Šubert (6:1).
35:33
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Jakub Valenta (5:1).
35:00
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil Petr Doleček.
34:33
Vyloučen hráč Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování.
34:33
Vyloučen hráč Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice - osobní trest.
31:29
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil David Weishaupt bez asistence (4:1).
30:00
30:00
26:19
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Lukáš Turek (3:1).
21:05
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Lukáš Majvald, asistoval Štěpán Zamazal (2:1).
19:39
16:34
Vyloučen hráč Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:39
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Denis Horák (1:0).
15:00
15:00
05:00
03:55
Vyloučen hráč Trung Le družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: David Richter; hráči v poli: Martin Novák, Adam Šubert, Petr Doleček, Maxim Kubelka, Matouš Faltus
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: David Weishaupt, Matouš Podroužek, Šimon Shon, Michal Novák, Denis Horák