2:2
3:0
- : -

FORZA Tatran - FBC Česká Lípa 8:2
1. Milan Fridrich, 3. Vojtěch Šust, 9. Juraj Šádek, 16. Martin Weiss, 24. Milan Fridrich, 28. Petr Ďarmek, 30. Martin Weiss, 35. Juraj Šádek - 18. Tomáš Hurt, 23. Marek Semelka; rozhodčí: Jitka Píšová - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Milan Karšňák ? - Aleš Havlas ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:0;
36:00
34:50
Timeout FBC Česká Lípa
34:29
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval Martin Weiss (8:2).
29:49
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Weiss, asistoval Petr Živný (7:2).
27:09
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Petr Ďarmek, asistoval Jiří Jandáček (6:2).
24:00
24:00
23:00
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Milan Fridrich, asistoval Vojtěch Šust (5:2).
22:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Marek Semelka bez asistence (4:2).
20:12
Vyloučen hráč Petr Živný družstva FORZA Tatran na 2 minuty za bránění ve hře.
17:33
Vyloučen hráč Tomáš Hurt družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Hurt, asistoval Marek Semelka (4:1).
15:20
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Weiss, asistoval Martin Kostiha (4:0).
12:00
12:00
08:19
02:49
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Milan Fridrich (2:0).
00:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Aleš Havlas; hráči v poli: David Mach, Tomáš Javůrek, Jan Vaněk, Marek Semelka, Petr Procházka
00:00
Line-up domácích FORZA Tatran: brankář: Milan Karšňák; hráči v poli: Tomáš Hejda, Radim Javůrek, Jiří Jandáček, Petr Ďarmek, Milan Fridrich