3:1
1:4
- : -

FBC Rytíři Frymburk - FK Slovan J.Hradec B 7:6
5. Karel Novotný, 12. Aleš Boubelík, 12. Martin Pompe, 17. Michal Forst, 18. Michal Forst, 28. Pavel Lučan, 40. Kamil Król - 4. Michal Hřebíček, 29. Jakub Tejnor, 34. Michal Hřebíček, 34. Jan Holoubek, 40. Michal Hřebíček, 40. Jakub Florek; rozhodčí: Radek Chýna - Jan Dušek; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Ondřich ? - David Tetiva ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:4;
45:00
44:57
Vyloučen hráč Michal Hřebíček družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za sekání.
43:38
Timeout FK Slovan J.Hradec B
39:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Florek, asistoval Jan Holoubek (7:6).
39:28
Branku družstva FBC Rytíři Frymburk vstřelil Kamil Król, asistoval Václav Čáslava (7:5).
39:02
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Tomáš Karas (6:5).
37:19
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:58
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jan Holoubek, asistoval Jakub Šmíd (6:4).
33:51
30:00
30:00
28:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Michal Hřebíček (6:2).
27:50
Branku družstva FBC Rytíři Frymburk vstřelil Pavel Lučan, asistoval Michal Forst (6:1).
25:19
Vyloučen hráč Štěpán Boubelík družstva FBC Rytíři Frymburk na 2 minuty za sekání.
22:41
Vyloučen hráč Michal Hřebíček družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:46
Vyloučen hráč Roman Aster družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za sekání.
17:38
Branku družstva FBC Rytíři Frymburk vstřelil Michal Forst, asistoval Martin Pompe (5:1).
16:41
Branku družstva FBC Rytíři Frymburk vstřelil Michal Forst, asistoval Kamil Król (4:1).
15:00
15:00
11:43
Branku družstva FBC Rytíři Frymburk vstřelil Martin Pompe, asistoval Zdeněk Skipala (3:1).
11:23
Branku družstva FBC Rytíři Frymburk vstřelil Aleš Boubelík, asistoval Václav Čáslava (2:1).
04:05
Branku družstva FBC Rytíři Frymburk vstřelil Karel Novotný, asistoval Pavel Wunsch (1:1).
03:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Roman Aster (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Chýna a Jan Dušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec B: brankář: David Tetiva; hráči v poli: Petr Bastl, Jakub Tejnor, Jakub Šmíd, Jakub Pavlát, Jan Šramhauser