2:1
0:3
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Letka Toman Finance Group 2:5
25. Lukáš Vávra, 29. Milan Uvíra - 14. Lukáš Toman, 34. Tadeáš Klemens, 41. Dominik Hubl, 46. Radim Kahánek, 49. Jan Hranický; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Jan Klinka 13 - Roman Fučík 21; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácího celku: Ještě ve druhé třetině jsem věřil v plný bodový zisk, ale nezvládli jsme začátek třetí části. Soupeř byl v útoku produktivnější a v posledních minutách už jsme neměli sílu na obrat. Děkuji soupeři za férový a snad i pohledný zápas a také našim fanouškům za podporu.
59:59
Komentář trenéra hostujícího celku: Zatím asi nejlepší zápas, co se týče tempa zápasu. Fičelo to parádně. Konec za 1:40 minut. Domácí hráli na 140% a to nemohli vydržet celý zápas. A to se potvrdilo ve 3. třetině. Musím nám vytknout, že co se týká soubojů, tak se do zápasu dostaneme, až když si uvědomíme, že jinak to nejde a že jenom na hokejce by to nemuselo vyjít.
59:59
Pokračování komentáře: Ale jinak velká pochvala opět za týmovou obranu a velmi kvalitní výkon všech na hokejce. V minulém týdnu jsme opravdu kvalitně a v tempu potrénovali a celkově se zlepšujeme. Jdeme nahoru a bavíme se.
59:22
Blíží se konec utkání a pro kopřivnický tým to nevypadá vůbec dobře.
56:26
Kopřivnice má víc a víc šancí, ale skvělý Fučík chytá jednu střelu za druhou.
53:21
Kopřivnice se snaží dorovnat, ale zatím se jim to vůbec nedaří.
50:47
Fučík předvádí v brance ostravského celku krásné zákroky a drží tak svůj tým ve vedení.
48:49
Letka navyšuje stav utkání.
48:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Vojtěch Blana (2:5).
46:39
Hraje se rychlý florbal a pro Letku to zatím vypadá slibněji.
45:44
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Vojtěch Blana (2:4).
45:18
Vyloučen hráč Milan Uvíra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
45:18
Milan Uvíra fauluje.
43:40
Milan Uvíra hraje skvělé utkání, je ve formě.
42:28
Hraje se nahoru a dolů.
40:51
Letka jde hned ze startu do vedení.
40:50
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (2:3).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro kopřivnický celek.
40:00
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:00
Dnešní utkání sleduje krásných 112 diváků.
37:12
Hra se srovnala a sledujeme krásný zápas plný emocí.
33:43
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Vojtěch Blana (2:2).
33:00
Kopřivnice tlačí, ale zapomíná na obranu.
31:56
Kopřivnice první přesilovku dnešního utkání nevyužívá.
30:15
Dobrá rána Soukala v přesilovce.
29:46
Vyloučen hráč Pavel Holuscha družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
28:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Milan Uvíra, asistoval Daniel Opatřil (2:1).
28:31
Krásnou dorážkou se prosazuje kopřivnická stálice Milan Uvíra.
28:20
Kopřivnický tank Šimíček krásně tvoří hru a rozdává dobré nahrávky.
27:18
Dobrá střela Kubátka mezi nohy Fučíka. Gólem to ovšem neskončilo.
26:17
Hraje se ve vysoké tempu nahoru a dolů.
24:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Tadeáš Strnad (1:1).
24:01
Dobrý blok Lichnovského.
23:41
Kopřivnice ve druhé třetině aktivnějším týmem.