3:1
2:2
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - 1.MVIL Ostrava  5:3
28. Tomáš Lokša, 37. Dominik Hubl, 40. Radim Kahánek, 45. Vojtěch Kopia, 60. Jan Hranický - 24. Radim Valigůra, 53. Radim Valigůra, 60. Adam Tesárek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2 + Adam Tesárek 5; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 11 - Vojtěch Kořínek 24; po třetinách: 0:0, 3:1, 2:2;
60:00
Komentář hostujícího trenéra,golmana: Letka a její robotický styl hry, kterým si nic moc nevypracovala, nás dnes porazila. Díky víceméně náhodným brankám a našeho fatalku ve třetí třetině. Bohužel my jsme byli po dvě třetiny pomalejší a naší mladíci to příliš neumí číst. Ve třetí třetině jsme se poučili a soupeře přehrávali, bohužel tížené golíky nepadli a tři body zůstanou soupeři. Díky divákům a mým spoluhráčům.
60:00
Komentář domácího trenéra:Robotický styl hry - prolínání útočníků a obránců, neustálý tlak na míčku a tvorba šancí, pokud je to takto, tak s tím souhlasím. Co vás posune a něco vám dá? Když se snažíte hrát, nebo když stojíte pod půlkou a bráníte, ikdyž dobře, ale jenom bráníte. Asi zřejmě nová budoucnost florbalu v MVIL. Upímně na to nepotřebujete trenéra.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:59
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1.MVIL Ostrava na 5 minut za hrubost.
59:59
Konec zápasu. Střely Letka:8, Mvil:7
59:28
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Daniel Kotzur (5:3).
59:07
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický bez asistence (5:2).
55:00
Zbývá ještě cca 6 minut hry, uvidíme zda hosté dokážou ještě něco udělat se zápasem. Další standardka pro hosty ale rána letěla totálně mimo. Ovšem aktuálně na míčku jsou více hosté, očekávám v blízké době time out
53:38
Kopia bojuje v rohu o míček mezi dvěma hráči Mvilu a vyšel z toho lépe, protože rozhodčí zapískal ve prospěch Letky. Ovšem vzápětí šli do přečíslení dva na jednoho hráči Mvilu a tuto příležitost využili na maximum.
52:28
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Marek Gaščík (4:2).
51:02
Mvilu docházejí síly, už nejsou tak aktivní, vypadá to, že čtvrtý gól je dost srazil na kolena
50:00
Toman prověřil střelou z dálky Kořínka, rána však šla doprostřed brány, takže nic vážného
49:15
Kapitán hostí, teď motal motal, až zasáhl svou holí jednoho z domácích, ale ten bude v pořádku
47:00
Hrabáček krásně vykryl střelou nohou
45:30
Kahánek chytrou zadovkou našel volného Hubla, ten zkoušel najít mezírku mezi "betony" golmana hostí, ale ten to včas zcvaknul k sobě
44:07
Kopia vystřelil z pravého křídla a dává gól
44:01
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Kopia bez asistence (4:1).
43:59
Mvil zkouší tlačit, vidíme takové lehké postrkávání hráčů u mantinelu a klidně se to mohlo pískat, aby to taky za chvíli nebylo jako v kleci
43:00
Standardní situace pro hostí, ale nevyřešili to úplně na sto pro..
42:00
Sokol se pokusil o rychlou střelu, míček mu sjel
40:53
Kahánek trefil masku golmana hostí.
40:06
Ve třetině třetině si hned na začátku vytvořili šanci domácí, kdy Blána posílal žabkou na Westa, ten netrefil
40:00
40:00
39:58
Kahánek doklepával do poloprázdné brány a mění skóre dnešního utkání.A v této třetině toho už více neuvidíme. Střely Letka:8 Mvil:4
39:51
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Jaromír Veselý (3:1).
36:57
To bylo pěkné Hubl si sám toto trestné střílení vybojoval kdy si krásně obkličkoval snad 3 hráče a poslední ho zfauloval. Hubl se z trestňáku nemýlil
36:56
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl z trestného střílení (2:1).
36:02
Standardní situace pro Letku. Ovšem ani ta nebyla úplně nejlepší a golman hostí se stihl přesunout
36:00
Klemens střílel, ale rána byla hodně špatná
35:00
Ne ne ne Letce se moc nedaří, míček jim utíká, nedokážou zpracovat jednoduché přihrávky.. takto to moc nepůjde
33:20
ZA tuto přesilovku domácí nevystřelili ani jednou na golmana
31:31
DAlší přesilovka pro domácí tým.Kahánek - Vavro - Vavro Kahánek. Ovšem střela žádná a to mohli jít hosté do šance, ale míček skákal a Gaščík ho nedokázal zkrotit
30:52
Vyloučen hráč Jakub Mechel družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
29:44
Domácí mají teď sérii rychlých přihrávek. Nakonec Holuscha střílel, ovšem pouze do hrudi golmana
28:20
Neskutečná haluz, ovšem i takové goly samozřejmě platí a Letka srovnává
28:18
Lokšík doklepával do prázdné brány, kdy golman nevěděl kde má míček
27:59
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Jaromír Veselý (1:1).
27:15
Snad první střela Letky v této třetině. Standardní situace pro letku, ovšem než rozehráli, tak rozhodčí otočil rozehrávku pro hosty
25:40
domácí začali více běhat, Mvil se aktuálně jen brání, ovšem k ničemu to zatím nevede
24:50
Domácí se v této třetině nedostali prakticky k ničemu
24:11
Mvil na koni. Sokol zkusil střelu z otočky, ale Hrabáček měl mezeru pokrytou
23:09
A to co jsem psal na začátku se potvrdilo a Mvil vede zaslouženě z mého pohledu. Letka krom prvních 8 minut nepředvedla nic.
23:08
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Jaromír Kuchař (0:1).
18:33
Nekulal měl menší problémy s Kuchařem, ale nakonec to zvládl, Mvil se čím dál tím více osměluje, uvidíme co se bude dít v druhé třetině
17:00
Hranický střílel a nechybělo moc, rána měla dobré ambice
16:00
Břevno zachránilo hráče Mvilu od inkasovaného golu
15:00
Viděl jsem minulý zápas, kdy Mvil hrál doma a myslel jsem si, že Letka je v pohodě uběhá, ovšem prozatím Mvil stačí tempu hry
13:30
Veselý střílel, ovšem rána neměla sílu a doletěla pouze do jednoho z obránců, který střeli vytečoval mimo hřiště
13:01
Blana krásně obral o míček obránce hostí, poté přihrával na Vávru, ale netrefil zařízení
12:11
Valigůra (Mvil) si pěkně vymíchal obranu domácích, ale nakonec z této individuální akce nebylo nic
11:00
Aktivita obou týmu se vyrovnala, oslabení Mvilu jakoby je spíše nakoplo
10:32
Blana zkousil najít žabkou volného spoluhráče, ale ten minul. Na druhé straně měli hosté tutovku zápasu, kdy Kuchař minul prázdnou bránu
07:50
Tak tato přesilovka se domácím moc nepovedla, nedokázali si vytvořit soustavný tlak a hosté se v klidu ubránili
06:11
První přesilovka pro domácí, Letka byla mnohem aktivnější už ve hře pět na pět, tak uvidíme co se bude dít teď . První šanci měl Blana, kdy dostal přihrávku od Kahánka, ale netrefil míček ideálně
05:31
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:12
Toman zkusil vystřelit, ale ránu zblokoval jeden z obránců hostí
03:30
Blana na Klemense ten se snažil prodrat po mantinelu, ale obrana Mvilu ho nepustila daleko
02:30
První náznak šance Mvilu, ale Veselý zasáhl a na druhé straně měl šanci Lokšík,ale trestuhodně minul prázdnou bránu
01:50
Hra je zatím opatrná, oba celky se potřebují dostat do tempa.Letka už vystřelila na bránu, zatímco Mvil se nedostal za půlku
00:20
Zatímco Letka okukává nejvyšší vrchol tabulky, Mvil je na opačné straně bariéry
00:01
úvodní buly vyhrál domácí tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava : brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Jan Adamík, Lukáš Svačinka, Adam Tesárek, Jaromír Kuchař, Radim Valigůra
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Jaromír Veselý, Marcel Balek, Tomáš Lokša, Radim Kahánek, Dominik Hubl