1:1
1:2
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - Hippos Žďár n/S. Benjamins 6:4
1. Josef Smejkal, 6. Luboš Brzoň, 12. Martin Pavelka, 14. Matyas Fišer, 22. Josef Smejkal, 39. Petr Baloun - 11. Lukáš Hromádka, 29. Lukáš Hromádka, 31. Martin Svatoň, 33. Dalibor Novák; rozhodčí: Jan Máca - Jan Tomšů; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: David Zlata ? - Martin Charvát ?; po třetinách: 4:1, 1:1, 1:2;
45:00
43:32
Timeout Hippos Žďár n/S. Benjamins
38:24
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Petr Baloun, asistoval Luboš Brzoň (6:4).
36:44
Vyloučen hráč Lukáš Koukal družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:26
Vyloučen hráč Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování hokejky.
32:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Dalibor Novák bez asistence (5:4).
30:58
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Martin Svatoň, asistoval Jakub Král (5:3).
30:00
30:00
28:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Lukáš Hromádka bez asistence (5:2).
21:21
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Josef Smejkal bez asistence (5:1).
15:00
15:00
13:59
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Matyas Fišer, asistoval Martin Pavelka (4:1).
11:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Pavelka, asistoval Milan Tvrdík (3:1).
10:02
Branku družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Antonín Sejkora (2:1).
05:37
Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil Martin Pavelka.
05:01
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Luboš Brzoň, asistoval Josef Smejkal (2:0).
02:31
Vyloučen hráč Antonín Sejkora družstva Hippos Žďár n/S. Benjamins na 2 minuty za špatné střídání.
00:07
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Máca a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S. Benjamins: brankář: Martin Charvát; hráči v poli: Dalibor Novák, Jitka Vilišová, Ondřej Novák, Martin Svatoň, Jakub Král