3:1
0:4
- : -

FTC Vysoké Mýto B - SK Spartak Slatiňany 5:8
4. Josef Mikulecký, 8. Tomáš Král, 21. Milan Koubek, 23. Radim Jiráský, 26. Tomáš Janiš - 4. Michal Sotona, 6. Jan Horský, 13. Michal Sotona, 29. Lukáš Medveď, 32. Michal Sotona, 35. Tomáš Klimenda, 41. Pavel Fikejz, 43. Pavel Mlejnek; rozhodčí: Daniel Šmída - Marek Čížek; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Žufánek 17 - Marek Pytlík 24; po třetinách: 2:3, 3:1, 0:4;
45:00
43:16
Vyloučen hráč Karel Balla družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
42:28
Timeout FTC Vysoké Mýto B
42:28
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Pavel Mlejnek, asistoval Jan Augustin (5:8).
40:26
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Pavel Fikejz, asistoval Jan Augustin (5:7).
34:04
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Tomáš Klimenda, asistoval Vojtěch Jodas (5:6).
31:21
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Jan Augustin (5:5).
30:00
30:00
28:53
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Lukáš Medveď, asistoval Vojtěch Jodas (5:4).
25:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Tomáš Janiš, asistoval Milan Koubek (5:3).
22:51
Vyloučen hráč Pavel Mlejnek družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
22:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Radim Jiráský bez asistence (4:3).
20:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek, asistoval Lukáš Ivanjuk (3:3).
18:21
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nesportovní chování.
18:21
Vyloučen hráč Pavel Fikejz družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:41
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona bez asistence (2:3).
11:36
Vyloučen hráč Pavel Mlejnek družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za blokování hokejky.
08:32
Vyloučen hráč Jan Bakeš družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za blokování hokejky.
07:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Tomáš Král, asistoval Milan Koubek (2:2).
05:30
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jan Horský, asistoval Filip Junga (1:2).
03:35
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Jan Bakeš (1:1).
03:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Josef Mikulecký bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Šmída a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Spartak Slatiňany:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto B: brankář: Jan Žufánek; hráči v poli: Vojtěch Kouřil, Daniel Meduna, Libor Knypl, Tomáš Král, Milan Koubek