3:3
2:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Teplice 7:8
14. Jiří Hladík, 15. Kristián Hub, 19. Kryštof Danda, 21. Jiří Němec, 24. Jiří Hladík, 40. Ladislav Froněk, 43. Jiří Hladík - 13. Jan Koštoval, 14. Jan Koštoval, 24. Martin Schneider, 25. Ondřej Brabec, 26. Martin Sedlmaier, 32. Jan Koštoval, 36. Martin Schneider, 41. Jan Koštoval; rozhodčí: Lukáš Čech - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Holeček ?, Matěj Holeček ?, Matěj Holeček ? - Daniel Fiala ?, Daniel Fiala ?, Daniel Fiala ?; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:3;
45:00
42:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Hladík, asistoval Ondřej Kalach (7:8).
40:13
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jakub Andrt (6:8).
39:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ladislav Froněk, asistoval Jiří Hladík (6:7).
35:54
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Ondřej Brabec (5:7).
31:04
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Martin Schneider (5:6).
30:08
Vyloučen hráč Adam Betka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:32
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Martin Schneider (5:5).
24:15
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Daniel Fiala (5:4).
23:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Hladík, asistoval Jiří Němec (5:3).
23:10
20:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Ladislav Froněk (4:2).
18:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Danda bez asistence (3:2).
15:00
15:00
15:00
15:00
14:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kristián Hub, asistoval Ladislav Froněk (2:2).
13:59
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Klára Dvořáková (1:2).
13:47
12:23
01:15
Vyloučen hráč Ondřej Kalach družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
01:00
Vyloučen hráč Klára Dvořáková družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Vojtěch Šveiger.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Martin Schneider, Ondřej Brabec, Jakub Andrt, Adam Betka, Klára Dvořáková
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: René Chodura, Kryštof Danda, Tomáš Sloup, David Frýda, Miroslav Šeda