1:1
0:0
- : -

IBK Bisons Přerov - SK K2 Prostějov B 1:1
17. Jiří Netočný - 23. Jakub Godla; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Charlie Greenberg ? - Jan Weidinger ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0;
39:00
38:27
Vyloučen hráč Jakub Godla družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:00
Timeout SK K2 Prostějov B
35:10
Timeout IBK Bisons Přerov
30:53
Vyloučen hráč Stanislav Škorík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
22:00
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Jakub Godla, asistoval Ondřej Schön (1:1).
16:38
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jiří Netočný, asistoval Marek Havlíček (1:0).
13:00
13:00
03:42
Vyloučen hráč Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:20
Vyloučen hráč Jiří Netočný družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov B: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Tomáš Veselý, Lukáš Ondra, Jan Sedlář, Adam Čejka, Michal Korčák