2:0
2:3
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov B - Sport Eden Beroun 5:5
7. Karel Štipka, 19. Karel Štipka, 22. Tadeáš Velechovský, 25. Tomáš Turek, 26. Tomáš Turek - 5. Marek Stýblo, 5. Adam Hipča, 27. Daniel Tuček, 31. Jiří Luňáček, 34. Milan Bachan; rozhodčí: Daniel Zíbrt - Filip Dolejší; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Mrkos ? - Marek Černý ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:3;
35:44
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov B
33:32
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Milan Bachan, asistoval Lukáš Leipert (5:5).
30:01
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval Milan Bachan (5:4).
27:14
Vyloučen hráč Peter Pfeiffer družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za sekání.
26:30
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Daniel Tuček, asistoval Jiří Luňáček (5:3).
25:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Tomáš Turek, asistoval Tadeáš Velechovský (5:2).
24:59
24:00
24:00
21:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval David Šiman (3:2).
18:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Karel Štipka, asistoval Robert Štipka (2:2).
16:48
Vyloučen hráč Karel Štipka družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
06:10
04:40
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Adam Hipča, asistoval Jiří Luňáček (0:2).
04:04
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Marek Stýblo, asistoval Milan Bachan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Zíbrt a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Marek Černý; hráči v poli: Peter Pfeiffer, Josef Hrubeš, Ondřej Svoboda, Jiří Luňáček, Milan Bachan