1:0
1:2
- : -

FBC Beerboys TJ Libina - IBK Bisons Přerov 3:3
6. Miroslav Horváth, 15. David Kocián, 29. Lukáš Folwarczný - 6. Stanislav Škorík, 31. Jan Hradilík, 37. Michal Baran; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Haman ? - Charlie Greenberg ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:2;
39:00
38:59
Konec. Remíza.
38:59
Chtěl bych poděkovat v mezičase všem, kteří umožnili abych psal tento onlajn. Je to pro mě obrovská čest. V první řadě bych chtěl poděkovat Honzíkovi Wajdinkrovi, který mi toto dovolil, dále mé přítelkyni, která mě podporuje z tribuny a v neposlední řadě všem lidem z klubu, kteří za mnou stojí i v těchto momentech. Já jsem Michal Korčák a u dalších zápasů (snad) napočtenou!
38:30
Hraje se nahoru-dolů, Rozhodne někdo?
37:39
Hra je chaotická, na obou stranách je znát strach o ztrátu cenného bodu.
36:56
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Michal Baran, asistoval Jakub Grigárek (3:3).
36:56
Góóól. Kulatý nesmysl zaplul za brankáře Libiny a stav je srovnán. Nechápu to.
36:50
K míčku se dostali Bizoni a trefili také břevno. Stihnou srovnat?
36:10
Timeout FBC Beerboys TJ Libina
36:02
Utkání se chýlí ke konci. Hraje se výhradně na polovině Přerovských. Za Greenbergem zvoní břevno. Vypadá to na pohodový konec.
33:01
Toto vyloučení komplikuje snahu Přerovských plejerů.
31:59
Vyloučen hráč Jiří Netočný družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
31:01
DRAMA! Bizoni snižují a měli velkou šanci na srovnání!
30:52
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Jan Hradilík, asistoval Marek Havlíček (3:2).
30:00
Za Charliem Greenbergem zvoní břevno!
28:31
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Lukáš Folwarczný, asistoval Tomáš Petržela (3:1).
28:31
Libina se dočkala a zaslouženě odskakuje do dvoubrankového vedení. Marek Judas se na tribuně evidentně neumí chovat.
27:00
První šanci si připsali Bizoni. Akce se líbila i hráči A-týmu SK K2 Prostějov Marku Judasovi, který dorazil na tento špíl mírně "pod parou".
26:01
Začíná třetí třetina. Udrží Libina vedení?
26:00
26:00
25:30
Omlouvám se, že odbíhám od děje na hřišti, ale zápas je opravdu nezáživný.
25:12
V hale je již i místní prvok - Petr Frýda!
24:12
Hráč Přerova se sympatickým číslem 44 unikal sám na branku. Vyrovnat však nedokázal.
22:20
Krásný silový souboj v souboji rohu. Souboj připomínal spíše rugbyový mlýn než florbalový moment.
22:00
Hráči Libiny šli tři na jednoho. Zase nic.
20:50
Hráč Přerova s číslem 3 se řítil do šance s míčkem na forehandu. Mohl vstřelit i branku, ale míček nechal za sebou.
20:00
Kapitán z daleké Libiny se nyní odhodlal k sólu. Trefil jen velkou házenkářskou branku.
16:00
Největší vzrušení nyní zažívá na tribuně sedící Tomáš Veselý. Mačká se na něj jeho nová přítelkyně.
15:20
Viděli jsme pokus o dosažení branky stylem "zoro"! Rozhodčí však odpískal vysokou hůl.
14:18
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil David Kocián, asistoval Martin Vicenec (2:1).
14:18
První branku v druhé periodě si připisují hráči Libiny.
13:30
První útok si připisují na své konto hráči z Hanáckého Detroitu.
13:00
13:00
Hráči Libiny nyní mají čas zpytovat svědomí, protože spálili okolo 12 tutových příležitostí. Podaří se jim odskočit ve druhé periodě tohoto utkání? Na to nám odpoví až samotná hra, kterou budeme i nadále pečlivě sledovat.
13:00
12:51
Hra začíná být nezáživná.
12:00
Utkání sleduje okolo dvaceti neplatících.
10:00
Za námi je deset minut utkání a stav je stále 1:1. Největší zásluhu na tom má Přerovský jůtuberový fantom Greenberg, který drží Přerovské akcie.
09:09
Vidíme utkání plné osobních soubojů.
08:50
Libině se nabídnutá šance zužitkovat nepodařila.
08:00
Bizoni ve čtyrech!
06:52
Vyloučen hráč Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:52
Libina má k dispozici dvojnásobnou přesilovku. Charlie drží Bizony.
06:09
Vyloučen hráč Marek Havlíček družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
05:58
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Miroslav Horváth, asistoval David Kocián (1:1).
05:58
A skóre je srovnané
05:33
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Stanislav Škorík, asistoval Jakub Grigárek (0:1).
05:33
Hráči Přerova se trošku překvapivě ujímají vedení. Zatím mi přišlo, že aktivnějším týmem je družstvo z LIbiny.
03:30
Oba týmy si již připsali dvě nebezpečné situace. Hráči Přerova mířili vedle a na druhí straně zachránil Bizony Charlie Greenberg, který si sebou nezapomněl kameru.
02:20
Libina je tu bez jednoho ze svých lídrů. Nikde tu nevidím Kilčického.
01:00
Vysoká hůl uprostřed hřiště.
00:20
V úvodním tlaku jsou hráči Libiny.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Bisons Přerov:
00:00
Line-up domácích FBC Beerboys TJ Libina:
00:00
Oba týmy se již připravují v tradičním kolečku okolo brankáře. Bizoni křičí Ou, Ou, Ou, Libina si říká taktické plány jak překonat Charlieho Greenberga.