3:0
3:0
- : -

ASK Lovosice - LFP - Florbal Chomutov B 11:0
2. Marek Kadlec, 4. Šimon Pešta, 6. Jan Vokál, 10. Martin Pešta, 12. Patrik Bouša, 13. Matyáš Bartyzal, 17. Martin Pešta, 17. Martin Pešta, 30. Jan Vokál, 33. Patrik Bouša, 34. Šimon Pešta; rozhodčí: Jiří Hlavatý - Tomáš Novák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Radek Špiřík ? - Jakub Fiala ?, Jakub Fiala ?; po třetinách: 5:0, 3:0, 3:0;
36:00
33:28
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Martin Pešta (11:0).
32:20
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Patrik Bouša bez asistence (10:0).
32:13
Vyloučen hráč Michal Suchý družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:21
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Lukáš Roneš (9:0).
26:17
Vyloučen hráč Patrik Bouša družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
24:00
16:42
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Šimon Pešta (8:0).
16:25
12:24
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matyáš Bartyzal, asistoval Lukáš Roneš (6:0).
12:00
12:00
11:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Patrik Bouša bez asistence (5:0).
10:37
Vyloučen hráč Sebastian Minarovič družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost.
09:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta bez asistence (4:0).
05:14
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Martin Pešta (3:0).
03:14
01:08
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Marek Kadlec, asistoval Jessica Kabelková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Hlavatý a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Špiřík; hráči v poli: Lukáš Roneš, Petr Šebek, Jan Vokál, Martin Pešta, Matyáš Bartyzal