1:3
2:2
- : -

FBC TJ TATRAN LITOVEL - FbC Asper Šumperk B 4:9
9. Martin Bauer, 13. Matěj Navrátil, 26. Tomáš Zientek, 28. Šimon Barančík - 4. Tomáš Macák, 6. Tomáš Macák, 11. Jakub Klein, 12. Adam Ston, 20. Adam Jílek, 21. Ondřej Šimek, 21. Matěj Hýbner, 29. Filip Čikl, 34. Jakub Klein; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Pospíšil ? - Vít Fleischmann ?; po třetinách: 1:4, 1:3, 2:2;
36:00
33:50
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Jakub Klein, asistoval Adam Ston (4:9).
28:25
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Filip Čikl, asistoval Tomáš Macák (4:8).
27:41
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Šimon Barančík, asistoval Matěj Navrátil (4:7).
26:38
Vyloučen hráč Matěj Hýbner družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:41
Vyloučen hráč Tomáš Macák družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:30
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Tomáš Zientek bez asistence (3:7).
24:00
24:00
20:43
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Matěj Hýbner, asistoval Matyáš Chovanec (2:7).
20:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jakub Klein (2:6).
19:58
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Adam Jílek, asistoval Matyáš Chovanec (2:5).
12:39
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Matěj Navrátil z trestného střílení (2:4).
12:00
12:00
11:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Adam Ston, asistoval Tomáš Macák (1:4).
10:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Jakub Klein, asistoval Ondřej Šimek (1:3).
08:35
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Martin Bauer, asistoval Matěj Navrátil (1:2).
05:16
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Tomáš Macák bez asistence (0:2).
03:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Tomáš Macák, asistoval Adam Ston (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk B: brankář: Vít Fleischmann; hráči v poli: Matěj Hýbner, Tomáš Macák, Matyáš Chovanec, Adam Jílek, Adam Ston