2:1
2:6
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Sokol Jaroměř 7:8
4. Vojta Šmíd, 8. Dominik Zlesák, 14. Dominik Zlesák, 16. Jan Machatý, 28. Vojta Šmíd, 37. Vojtěch Kolomý, 44. Štěpán Kapoun - 7. Matěj Sehnoutka, 22. Petr Kotlář, 32. Tomáš Jarolímek, 35. Josef Teuber, 38. Tomáš Jarolímek, 40. Anthony Michael Bartoň, 43. Josef Teuber, 43. Matyáš Havrda; rozhodčí: Martin Trnka - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Štěpán Škarka 13 - Matěj Urban 15; po třetinách: 3:1, 2:1, 2:6;
45:00
44:59
Střely po 3. třetině: domácí 8, hosté 12
43:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Matěj Kubasa (7:8).
42:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matyáš Havrda, asistoval Josef Teuber (6:8).
42:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Josef Teuber, asistoval Adam Karel (6:7).
40:35
Vyloučen hráč Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
39:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Anthony Michael Bartoň, asistoval Matěj Sehnoutka (6:6).
37:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Jarolímek, asistoval Adam Karel (6:5).
36:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Kolomý, asistoval Vojta Šmíd (6:4).
34:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Josef Teuber bez asistence (5:4).
31:48
30:00
30:00
29:59
Střely po 2. třetině: domácí 7, hosté 5
27:03
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Štěpán Kapoun (5:2).
24:02
Vyloučen hráč Josef Teuber družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
21:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Kotlář, asistoval Dušan Völgyi (4:2).
20:23
Vyloučen hráč Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:10
Vyloučen hráč Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
15:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Machatý bez asistence (4:1).
15:00
15:00
14:59
Střely po 1. třetině: domácí 7, hosté 4
13:48
Vyloučen hráč Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
13:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dominik Zlesák, asistoval Tadeáš Vaněk (3:1).
07:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dominik Zlesák bez asistence (2:1).
06:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Sehnoutka, asistoval Pavel Macháček (1:1).
03:40
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Petr Kotlář, Matěj Sehnoutka, Dušan Völgyi, Jiří Lhotský, Josef Teuber