3:0
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FBC TJ TATRAN LITOVEL 7:2
2. Jáchym Bielesz, 3. Jan Habr, 19. Martin Ondra, 22. Filip Boháč, 32. Martin Ondra, 33. Tomáš Otevřel, 36. Martin Šťastný - 7. Vojtěch Špunda, 16. Karel Mikulka; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ivan Štefek ? - Ondřej Vařeka ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:0;
39:00
35:41
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Šťastný bez asistence (7:2).
32:27
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Tomáš Otevřel, asistoval Marek Švec (6:2).
31:38
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Jáchym Bielesz (5:2).
31:22
Vyloučen hráč Filip Urban družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za špatné střídání.
26:00
26:00
21:15
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Filip Boháč, asistoval Martin Šťastný (4:2).
19:33
Vyloučen hráč David Jahoda družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:19
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Ondra, asistoval Jan Krahulík (3:2).
17:14
Trestné střílení družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL neproměnil Karel Mikulka.
15:21
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Karel Mikulka, asistoval David Zima (2:2).
13:00
13:00
10:59
Vyloučen hráč Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:17
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Vojtěch Špunda, asistoval Karel Mikulka (2:1).
03:51
Vyloučen hráč Jáchym Bielesz družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:54
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Habr, asistoval Martin Přikryl (2:0).
01:07
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jáchym Bielesz, asistoval Jan Krahulík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ TATRAN LITOVEL:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Ivan Štefek; hráči v poli: Filip Boháč, Ondřej Látal, Jáchym Bielesz, Jan Krahulík, Martin Ondra