1:0
2:1
- : -

Tatran Střešovice B - FBC Draci Říčany A 4:5pn
13. Štěpán Černý, 29. Petr Introvič, 41. Štěpán Černý, 43. Karel Hrdinka - 3. Tomáš Paskal, 13. Lukáš Recht, 13. Tomáš Paskal, 36. Jakub Tabášek, N Daniel Jonáš; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Tůma ? - Evžen Kindermann ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany A hráč Daniel Jonáš a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Martin Kafka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany A hráč Jakub Tabášek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Karel Hrdinka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany A hráč Dominik Počta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Štěpán Černý , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:29
Vyloučen hráč David Tománek družstva FBC Draci Říčany A na 2 minuty za hra na zemi.
42:06
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Karel Hrdinka bez asistence (4:4).
41:27
Timeout FBC Draci Říčany A
40:08
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Štěpán Černý, asistoval Lukáš Měřička (3:4).
35:58
Branku družstva FBC Draci Říčany A vstřelil Jakub Tabášek, asistoval David Tománek (2:4).
30:00
30:00
28:18
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Petr Introvič, asistoval Karel Dorazil (2:3).
17:59
Vyloučen hráč Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany A na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
12:36
Branku družstva FBC Draci Říčany A vstřelil Tomáš Paskal, asistoval Daniel Jonáš (1:3).
12:16
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Štěpán Černý, asistoval Jáchym Kareis (1:2).
12:00
Branku družstva FBC Draci Říčany A vstřelil Lukáš Recht, asistoval Martin Krutský (0:2).