1:3
2:4
- : -

Prague Tigers - Start98 Praha-Kunratice B 7:9
7. Tomáš Ureš, 8. Čeněk Kašpar, 10. Andrej Svatoš, 10. Martin Boušek, 39. Jiří Horák, 43. David Novák, 54. Dominik Vorlíček - 13. Richard Marek, 20. Adam Kopal, 26. Vojtěch Doleček, 29. Vojtěch Doleček, 33. Jakub Brejcha, 41. Adam Kopal, 44. Petr Pražák, 56. Adam Kopal, 60. Adam Kopal; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Pavel Dundr 25 - Jan Hartman 35; po třetinách: 4:2, 1:3, 2:4;
60:00
David Vorlíček: Skvěle rozehraný zápas jsme si sami prohráli.
60:00
David Podhárský: Strašně těžký zápas ve kterém jsme museli sáhnout na dno sil, rozhodly výkony brankářů.
60:00
59:11
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Adam Kopal bez asistence (7:9).
55:29
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Adam Kopal, asistoval Vojtěch Doleček (7:8).
53:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Jiří Horák (7:7).
43:37
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Petr Pražák, asistoval Jakub Brejcha (6:7).
42:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Novák, asistoval Andrej Svatoš (6:6).
42:12
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
40:27
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Adam Kopal, asistoval Jakub Brejcha (5:6).
40:00
40:00
39:45
Vyloučen hráč Filip Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
39:45
Vyloučen hráč Filip Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
38:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Horák, asistoval Tomáš Ureš (5:5).
36:29
Vyloučen hráč Matěj Tabášek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za špatné střídání.
33:43
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:43
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Petr Pražák (4:5).
29:47
Vyloučen hráč Otakar Prášek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
28:44
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Matěj Tabášek (4:4).
25:36
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Otakar Prášek (4:3).
20:42
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za vražení zády.
20:00
20:00
19:00
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Adam Kopal, asistoval Petr Pražák (4:2).
17:16
Hartman se nyní vyznamenal a drží svoje družstvo nad vodou
15:12
Zimina miluje Zmrzlíka, ale ten trefuje připravenou lapačku Hartmana, který nyní famózně vytáhl
12:31
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Richard Marek, asistoval Ondřej Klička (4:1).
10:31
Vyloučen hráč Vojta Zmrzlík družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
10:01
Vojtěch Zmrzlík nám říká, že musel hasit, jen pro upřesnění
09:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Tomáš Ureš (4:0).
09:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš, asistoval Jan Hála (3:0).
07:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval David Novák (2:0).
07:47
Novák nahodil před branku a Kašpar trefuje z první druhou branku
06:16
Ureě trefuje ze standardní situace nad nohu Hartmana
06:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Dominik Vorlíček (1:0).