2:2
2:2
- : -

FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci - OLYMP FLORBAL Zeus 5:4pn
5. Jakub Houdek, 8. Aleš Hlavička, 21. Adéla Hanesová, 23. Jakub Houdek, N Aleš Hlavička - 3. Dominik Bláha, 13. Tomáš Bláha, 22. Dominik Bláha, 25. Jan Vavák; rozhodčí: Matyáš Rygl - Vít Křivonoska; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Končel ? - Oliver Keenan Málek ?; po třetinách: 2:2, 2:2;

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč Martin Peťovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci hráč Aleš Hlavička a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč Dominik Bláha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci hráč Václav Klepal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci hráč Lukáš Bareš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL Zeus hráč Kryštof Vladyka a vstřelil gól.
24:30
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Jan Vavák, asistoval Ondřej Vladyka (4:4).
22:42
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil Jakub Houdek, asistoval Lukáš Bareš (4:3).
21:12
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Dominik Bláha, asistoval Matěj Líba (3:3).
20:30
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil Adéla Hanesová, asistoval Martin Dajč (3:2).
15:12
Vyloučen hráč Antonín Reischig družstva OLYMP FLORBAL Zeus na 2 minuty za hra na zemi.
13:00
13:00
12:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Tomáš Bláha, asistoval Martin Peťovský (2:2).
07:23
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil Aleš Hlavička bez asistence (2:1).
04:17
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil Jakub Houdek, asistoval Aleš Hlavička (1:1).
02:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL Zeus vstřelil Dominik Bláha, asistoval Patrik Beneš (0:1).