3:1
0:1
- : -

TJ Stará Ves n/O Vosy - FBC VÁLEC Český Těšín 5:4
4. Tomáš Kratochvíl, 10. Jiří Ševčík, 16. Petr Rogowski, 22. Tomáš Kratochvíl, 24. Jiří Ševčík - 14. Jiří Klus, 15. Jan Putniorz, 23. Jiří Klus, 38. Jan Putniorz; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Šprinc ? - Aleksandar Kovač ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 0:1;
45:00
41:51
Vyloučen hráč Petr Rogowski družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za hrubost.
41:51
Vyloučen hráč Jiří Klus družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
41:30
Timeout TJ Stará Ves n/O Vosy
37:48
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jan Putniorz bez asistence (5:4).
37:15
Vyloučen hráč Pavel Lednický družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:27
Vyloučen hráč Mario Opina družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
23:50
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík bez asistence (5:3).
22:59
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jiří Klus, asistoval Pavel Karpeta (4:3).
21:43
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Jan Horák (4:2).
20:46
Vyloučen hráč Jan Putniorz družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za bránění ve hře.
16:46
Vyloučen hráč Patrik Kolonder družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za špatné střídání.
15:33
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Petr Rogowski, asistoval Jiří Ševčík (3:2).
15:00
15:00
14:56
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jan Putniorz, asistoval Štěpán Nytra (2:2).
13:50
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil Jiří Klus, asistoval Ondřej Zwierzyna (2:1).
09:07
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Pavel Lednický (2:0).
03:36
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Petr Rogowski (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC VÁLEC Český Těšín:
00:00
Line-up domácích TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Jan Šprinc; hráči v poli: Jiří Ševčík, Petr Rogowski, Tomáš Kratochvíl, Filip Dadok, Pavel Lednický