3:1
4:0
- : -

FBC ČPP OSTRAVA B - FBC "BARBARIENS" H. Životice 10:1
1. Štěpán Liška, 3. Marek Zabral, 9. Marek Zabral, 17. Sebastian Ryška, 18. Jiří Štencel, 18. Lukáš Jež, 25. Marek Zabral, 28. Filip Lenert, 31. Adam Mazur, 34. Filip Lenert - 20. Martin Kozar; rozhodčí: Michal Sládek - Radim Heiser; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Fráňa ? - Barbora Bálintová ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 4:0;
36:00
33:29
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Filip Lenert, asistoval Jiří Štencel (10:1).
30:46
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Adam Mazur, asistoval David Chobot (9:1).
27:16
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Filip Lenert, asistoval David Chobot (8:1).
26:51
Vyloučen hráč Sebastian Ryška družstva FBC ČPP OSTRAVA B na 2 minuty za špatné střídání.
24:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral, asistoval Štěpán Liška (7:1).
24:00
24:00
19:06
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Martin Kozar, asistoval Lukáš Hrstka (6:1).
17:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Lukáš Jež, asistoval Marek Zabral (6:0).
17:08
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Jiří Štencel, asistoval Marek Zabral (5:0).
16:09
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Sebastian Ryška, asistoval Štěpán Liška (4:0).
15:27
Vyloučen hráč Romana Paprskářová družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za špatné střídání.
14:19
Vyloučen hráč Jan Pustka družstva FBC ČPP OSTRAVA B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
08:43
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral bez asistence (3:0).
02:21
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral, asistoval Lukáš Jež (2:0).
00:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA B vstřelil Štěpán Liška, asistoval Marek Zabral (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Sládek a Radim Heiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC "BARBARIENS" H. Životice: brankář: Barbora Bálintová; hráči v poli: Lukáš Hrstka, Martin Kozar, Romana Paprskářová, Jan Josífko, Jan Vaněk