5:2
2:2
- : -

ASK Lovosice - LFP - BK REAL ROUDNICE n/L 12:7
3. Šimon Pešta, 6. Jan Kocourek, 7. Tomáš Ultsch, 12. Lukáš Roneš, 13. Alex Šimánek, 17. Šimon Pešta, 20. Martin Pešta, 27. Jan Kocourek, 29. Ladislav Čermák, 30. Tomáš Ultsch, 33. Stanislav Šloser, 42. Jan Kocourek - 1. Richard Hartmann, 6. Richard Hartmann, 7. Richard Hartmann, 18. Lubor Hanžl, 25. Richard Hartmann, 32. Richard Hartmann, 40. Lubor Hanžl; rozhodčí: Michal Jon - Petr Kopta; vyloučení: 3:3 + Lubor Hanžl OS + Dominik Whitehead OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Tlachna 6 - Dominik Whitehead 13, Filip Kajzr 9; po třetinách: 5:3, 5:2, 2:2;
45:00
41:44
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Ladislav Čermák (12:7).
39:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl, asistoval Richard Hartmann (11:7).
38:43
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
38:27
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kajzr družstva BK REAL ROUDNICE n/L
38:27
Vyloučen hráč Dominik Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L - osobní trest.
38:27
Vyloučen hráč Dominik Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
32:02
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Stanislav Šloser, asistoval Adam Jelínek (11:6).
31:28
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann bez asistence (10:6).
30:00
30:00
29:23
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Jan Kocourek (10:5).
28:25
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ladislav Čermák bez asistence (9:5).
26:59
Vyloučen hráč Adam Jelínek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra rukou.
26:51
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Alex Šimánek (8:5).
24:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Jan Vajgl (7:5).
22:55
Vyloučen hráč Lubor Hanžl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
22:55
22:55
Vyloučen hráč Matyas Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
22:55
Vyloučen hráč Lubor Hanžl družstva BK REAL ROUDNICE n/L - osobní trest.
19:33
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Šimon Pešta (7:4).
17:30
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl bez asistence (6:4).
16:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta bez asistence (6:3).
15:00
15:00
12:25
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Alex Šimánek, asistoval Šimon Pešta (5:3).
11:31
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Roneš, asistoval Jan Kocourek (4:3).
06:41
06:41
Hráč s číslem 21- Richard Hartmann se může chlubit s hattrickem z dnešního utkání.
06:37
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Vojtěch Helis (3:2).
05:12
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Lubor Hanžl (2:2).
05:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek bez asistence (2:1).
02:02
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Jaromír Mareš (1:1).
00:52
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Matyas Pilař (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Jon a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Jan Tlachna; hráči v poli: Jan Pošík, Vojtěch Helis, Tomáš Ultsch, Ladislav Čermák, Jan Kocourek